۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين | Tuesday 31 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1391/03/30 : تاریخ مطلب چهارمین نشست کارگروه بازنگری و اصلاح شرح وظایف مددکاران اجتماعی شاغل در مراکز بهداشتی

: امیر پارسی ،مسئول مددکاری بیمارستان سینا ، در گفتگوئی با روابط عمومی این مرکز به تبیین اهداف برگزاری این نشست پرداخت و گفت : اداره مددکاری وزارت بهداشت با هدف بازنگری و اصلاح شرح وظایف و بررسی نیازهای آموزشی مددکاران شاغل در مراکز درمانی تابعه اقدام به برگزاری نشستی با حضور تعدادی از مددکاران مراکز درمانی سراسر کشور نمود و در این راستا از اسفند ماه سال 1390 با تشکیل دو کمیته با عناوین "کمیته ساختاری" و "کمیته آموزشی" بطور مداوم جلساتی با حضور اعضاء کمیته برگزار گردید .

مسئول مددکاری بیمارستان سینا در خصوص وظایف "کمیته ساختاری" افزود : تغییرات در قوانین کار ، بازنگری شرح وظایف ،  صدور ابلاغ ها از جمله وظایف این کمیته می باشد. این کمیته ابتدا به تغییر و بازنگری شرح وظایف مددکاران مراکز بهداشت و درمان پرداخت و در این راستا روز یکشنبه 28/03/1391 چهارمین نشست خود را در این زمینه در بیمارستان سینا برگزار کرد .

در این جلسه که با حضور رئیس اداره مددکاری وزارت بهداشت ، سرکار خانم یعقوب و جمعی از مددکاران شاغل در بیمارستان های تهران و سایر استان ها برگزار گردید ، شرح وظایف سال های گذشته از سال 81-74 مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تغییراتی جهت انطباق آن با نیازهای روز با استفاده از تجربیات مددکاران شاغل صورت گرفت . این کمیته بعد از پالایش ، جهت تدوین نهایی شرح وظایف از تجربیات و نظرات اساتید رشته مددکاری و ریاست انجمن های مددکاری ایران نیز بهره مند خواهد شد.

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 20:56- 1399/1/12
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر رضایی فر آتیه- متخصص قلب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر نوروزی محمدتقی - فوق تخصص خون و انکولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات