۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين | Sunday 18 April 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1391/11/19 : تاریخ مطلب جشنواره پژوهشي سال 1391

هشتمین جشنواره پژوهشی بیمارستان سینا با حضور دکتر پورمند، رییس بیمارستان، دکتر فرهود استاد ژنتیک، دکتر بهادری، دکترپرویز اولیاء رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات وزرات بهداشت، دکترکاظم زنده دل، دکتر محرری معاون آموزشی و دکتر صحرائیان قائم مقام بیمارستان و  دکتر حدادی، معاون پژوهشی بیمارستان – تعدادی از روسای بخش ها و اعضای هیئت علمی – دستیاران و دانشجویان، روسای واحدهای اداری و پرسنل پرستاری و اداری در تاریخ 28/9/91 برگزار شد. این جشنواره هر ساله به همت مرکز توسعه پژوهش بیمارستان سینا برگزار می شود.
در این جشنواره پس از خیر مقدم ریاست محترم بیمارستان و اجرای کلیپ که توسط روابط عمومی بیمارستان تهیه شده بود.
دکتر حدادی به شرح عملکرد یکساله مرکز توسعه پژوهش و مراکز تحقیقات بیمارستان و فعالیتهای آنها و همچنین آمارمقالات یک ساله اخیر اساتید اشاره کردند که 93 مقاله لاتین و 8 مقاله فارسی و 10 کتاب حاصل تلاش اساتید در این یک سال بوده است. در ادامه دکتر فرهود در خصوص اخلاق در پژوهش به ایراد سخنرانی پرداختند.
در خاتمه با حضور دکتر فرهود ، دکتر بهادری، دکتر اولیا، دکتر زنده دل و دکتر پورمند ابتدا از زحمات دکتر آخوندزاده و دکتر کبیری تقدیر گردید سپس به  برگزیدگان جشنواره که شامل 27 نفر از اعضای محترم هیئت علمی و2 نفر دستیار ارولوژی و بیهوشی و یک نفر از پرسنل آزمایشگاه و یک نفر از گروه پرستاری بودند به دلیل مقالات آنها  لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد./

هشتمين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا - گالری یک

هشتمين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا - گالری دو
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 15:30- 1400/1/29
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر دیالمه حسین - متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر سلیم زاده احمد- متخصص داخلي، فوق تخصص روماتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات