۱۳۹۷ دوشنبه ۳ ارديبهشت | Monday 23 April 2018  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1392/10/05 : تاریخ مطلب مهندس مخبر، مدیر این مرکز از آغاز مرحله چهارم انتقال بخشهای درمانی به ساختمان جدید بیمارستان سینا خبر داد.


به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: مهندس مخبر، مدیر بیمارستان سینا ضمن اعلام این خبر افزود با توجه به قدمت ساختمانهای بیمارستان سینا و لزوم وجود ساختمانهای ایمن در برابر زلزله چهارمین مرحله از جابه جایی بخشها آغاز گردید و در این راستا با تجهیز و تکمیل طبقات هفتم  و ششم ساختمان جدید، داخلی مردان و زنان نیز به این طبقات انتقال یافتند و امید است با فوریت گذاشته شده در این مهم بزودی دیگربخشهای درمانی هم در طبقات ساختمان جدید مستقر گردند.
لازم به ذکر است بیمارستان سینا که اولین بیمارستان کشور محسوب می شود با توجه به توسعه و افزایش تنوع فعالیت تخصصی و فعالیتهای درمانی تحقیقاتی اقدام به افزایش و گسترش فضاهای موجود نموده است و در همین راستا نیز تعدادی از بخشهای درمانی این مرکز آماده انتقال به ساختمان جدید می باشند که شامل داخلی مردان (در طبقه هفتم )؛ داخلی زنان ( در طبقه ششم) می باشد.
لازم به ذکر است در حال حاضر بخشهای درمانی استقرار یافته در طبقات ششم الی نهم ساختمان جدید طرح توسعه به شرح ذیل می باشند:

    ( طبقه ششم) ؛  بخش داخلی زنان
    ( طبقه هفتم) ؛  بخش داخلی مردان
    ( طبقه هشتم)؛  بخش نورولوژی مردان
    ( طبقه نهم)  ؛  بخشهای نورولوژی زنان و MS ./ک

گزارشگر: صدرا
عکس از آرشیو
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 10:01- 1397/2/3
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر کربلائی صالح شاهرخ - فوق تخصص قلب و عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر امیر جمشیدی عباس - متخصص جراحي مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات