۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين | Sunday 18 April 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1392/11/01 : تاریخ مطلب جشنواره پژوهشی سال 1392

همين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا سه شنبه 26 آذرماه با حضور دكتر مسعود يونسيان، معاون پژوهشي دانشگاه؛ دكترغلامرضا پورمند، رييس بيمارستان سينا، دكتر شمس شريعت تربقان، رييس موزه پزشكي و دكتر مسلم بهادري، رييس دفتر دانش آموختگان دانشگاه، در تالار همايشهاي سينا برگزار شد .
این مراسم با پخش  قرائت آیاتی از کلام الله مجید و  سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه دکتر مقدسی با بیان متنی از حضور دکتر شمس شریعت و جمعی از اساتید پیشکسوت بیمارستان سینا در نهمین جشنواره پژوهشی خبر داد و از دکتر پورمند به عنوان اولین سخنران دعوت نمود .
 بنابراین گزارش دکتر غلامرضا پورمند؛  رئیس مرکز درمانی، آموزشی و پژوهشی سینا نیز به عنوان آغازگر برنامه ازحضور دکتر یونسیان و دکتر شمس ودیگر اساتید وشرکت کنندگان در جشنواره پژوهشی امسال بیمارستان قدردانی نمود. 
همچنین در ادامه این مراسم دکتر آذر حدادی، معاون پژوهشی بیمارستان با ارائه کارکرد مرکز توسعه و پژوهش در یکسال گذشته به ایراد و ارائه سخن در قالب اسلاید پرداخت.
گفتنی است  دکتر شمس شریعت چهره ماندگار سال 1387 نیز در رابطه با قدمت سینا و لزوم اخلاق پزشکی سخنرانی نمود و مراسم پس از تکنوازی و با اهدای جوایز به پژوهشگران سال 91 در سه رده اساتید ؛ دستیار و کارمند  توسط دکتر مسعود یونسیان، معاون پژوهشی دانشگاه ؛ دکتر شمس شریعت ، دکتر مسلم بهادری و دکتر غلامرضا پورمند ، رییس بیمارستان سینا به کار خویش پایان داد.
لازم به ذکر است در این مراسم  حضور دکتر شمس شریعت تربقان از اساتید پیشکسوت دانشگاه و چهره ماندگار پزشکی در سال 87 ، دکتر مسلم بهادری، دکتر حفیظی و دکتر سید جلال سیدفرشی از اساتید پیشکسوت بیمارستان رنگ و بوی دیگری به این جمع محقق و فرهیخته داده بود.

نهمين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا - گالري3

نهمين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا - گالري2

نهمين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا - گالري1
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 15:10- 1400/1/29
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر کفان سمیرا - متخصص داخلی - فوق تخصص بیماریهای ریوی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر احمدی سیدعلی- متخصص پاتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات