۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1393/03/03 : تاریخ مطلب طرح تحول نظام سلامت / برگزاری کمیته دارو، درمان و تجهیزات در بیمارستان سینا

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: کمیته دارو، درمان و تجهیزات بیمارستان سینا  20 اردیبهشت ماه سال جاری در بیمارستان سینا برگزار گردید .نشست هم اندیشی دارو و درمان بیمارستان سینا  با حضور دکتر حاجی محمودی و دکتر حسین زاده اردکانی، معاون و مدیر معاونت غذا و داروی دانشگاه وهیئت همراه در سالن شورای بیمارستان تشکیل جلسه داد.
بنابراین گزارش در این  جلسه که دکتر غلامرضا پورمند و مهندس هادی مخبر رئیس  و مدیر بیمارستان سینا؛ هیئت رئیسه این مرکز و روسای بخشها نیز حضور داشتند  ضمن بیان موضوعاتی با محوریت طرح تحول نظام سلامت، نظرات مطروحه به بحث گذاشته شد.
یکی از موضوعات مورد بحث این نشست رسیدگی و تامین نیازهای دارویی بیماران بستری و مراجعه کنندگان  بود که بر اساس پروتکل هر بیمارستان تعیین و مشخص می شود.
در تشریح اجرای مصوبات کمیته و تسهیلات دارویی و د رمانی بیماران مبتلا به     MS، کوموتراپی و صعب العلاج که توانایی پرداخت هزینه های داروهای مورد نیاز را ندارند مقرر گردید مطابق توافق نامه انجام گرفته مابین معاونت غذا و داروی دانشگاه با داروخانه 13 آبان درصدی از مابه التفاوت آن توسط معاونت پرداخت گردد و جهت اجرایی شدن آن  نیز لازم است بیماران واجد شرایط از طرف مددکاری بیمارستان به نماینده معاونت دارو و درمان معرفی گردد.
در زمینه تجهیزات نیز بیمارستان موظف شد قبل از خرید تجهیزات برند منتخب خود را در  کمیته دارو و درمان جهت خرید معرفی و مشخص نماید.
همچنین جهت دریافت کمبودهای دارویی اورژانسی، بیمارستان باید لیست داروهای مورد نیاز خود را به واحد مستقر در معاونت غذا و داروارائه گردد.
لازم به ذکر است پایان بخش این نشست به پاسخگویی مدیر و معاونت غذا وداروی دانشگاه به سوالات مدعوین و شرکت کنندگان در جلسه اختصاص داشت. /ک

گالری یک    گلری دو

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 10:02- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر پورقربان رامین - متخصص رادیولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر ایمانی فرساد - متخصص بیهوشی و مراقبتهای ویژه/ فلوشیپ درد
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات