۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1393/03/13 : تاریخ مطلب طرح تحول نظام سلامت / مترون بیمارستان سینا طرح تحول نظام سلامت را در نوع خود بسیار هدفمند خواند

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: سوریا بابایی، مترون بیمارستان سینا در گفتگوی خود با روابط عمومی این مرکز گفت: ضمن تشکر از پیگیری شما عزیزان در زمینه طرح تحول نظام سلامت و اطلاع رسانی مستمر به مردم و هموطنان عزیزمان؛ در کل می توانم بگویم  نظر همكاران پرستاري در اين حوزه و رويكرد مثبت مي باشد اگر چه  مشكلات و سختيهايي نيز خصوصا براي گروه پرستاري كه در ارتباط مستقيم تري با بيماران مي باشند، وجود دارد ولي هر حلاوت و شيريني معمولا تلخي هايي هم به همراه دارد.

مديره پرستاري سينا با اشاره به اينكه بيمارستان سينا به عنوان يك مركز تروما سنتر شناخته شده، معمولا با ازدحام مراجعه كننده مواجه است افزود:  با اجراي اين طرح شاهد حضور بيشتر بيماران و مراجعه كنندگان در بخشهاي الكتيو و اورژانس بوده ايم و اگر در ارجاع آزمايشات و انجام امور مراقبتي بيماران هماهنگي هاي لازم و دقيق تري انجام گيرد مي توانم بگويم اين طرح در نوع خود بسيار هدفمند خواهد بود و با اجراي آن در راستاي طرح تكريم ارباب رجوع و كاهش موانع و مشكلات بيماران قدم اساسي و مهمي را خواهيم برداشت.

بابايي همچنين تاكيد كرد:  جهت پيشرفت برنامه هاي پروژه مي توانيم با با برگزاري جلسات و نشستهاي بيشتر مشكلات و كاستي هاي برنامه را بررسي كنيم. وي در سخنان خود ارائه پيشنهادات و راهكارها را براي رفع موانع و مشكلات از سوي همه همكاران و دست اندر كاران ضروري دانست.

ايشان در ادامه سخنان خود تصريح كرد در اجراي هر طرح نوين و جديد نمي توان انتظار داشت مشكلي وجود نداشته باشد و با توجه به اينكه اين طرح يك طرح ملي مي باشد و  همه هموطنان از اجراي آن سود مي برند،  تلاش و همراهي همه همكاران، بلكه تمامي احاد جامعه را نياز داريم تا بتوانيم در حركتي منسجم و يكپارچه و هماهنگ مشكلات را حل نمائيم.

مديره پرستاري سينا در خاتمه گفت: با توجه به استقبال بيماران و مراجعه كنندگان و اشتياق همكارانم در حمايت، پشتيباني و اجراي اين طرح؛ اميدوارم به قول مقام معظم رهبري با مديريت جهادي در اين امر بتوانيم همه همت خود را به كار بنديم تا طرح با موفقيت پيش رود. /ک

گزارشگر: آسيابي
عكس از آرشيو
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 10:09- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر بدری امیرعلی - متخصص جراحی فک و صورت
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر جمالی رایکا- متخصص داخلی، فوق تخصص گوارش
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات