۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير | Saturday 11 July 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1393/04/02 : تاریخ مطلب طرح تحول نظام سلامت / نشست دوره ای مدیر بیمارستان سینا با سرپرستاران این مرکز

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: نشست هم اندیشی مهندس هادی مخبر؛ مدیر مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی سینا و سرپرستاران این مرکز چهارشنبه 21 خردادماه با محوریت موضوع طرح تحول نظام سلامت در سالن شورای بیمارستان سینا برگزار شد.

در این نشست مدیر مرکز درمانی آموزشی و پژوهشی سینا گفت: با توجه به مشکل ارائه داروی بیماران بستری در شیفتهای عصر و شب که داروخانه بیمارستان تعطیل می باشد؛ داروی این  قشر از بیماران با هماهنگی مدیر کشیک شیفت عصر و شب تهیه و در دسترس ایشان قرار خواهد گرفت. همچنین با برنامه ریزیهای صورت گرفته به ساعات کاری داروخانه شیفت عصر هم اضافه شده است تا بدین ترتیب بهتر بتوانیم پاسخگوی مراجعین باشیم.
 
وی در ادامه سخنان خود گفت با توجه به لزوم حمایت ملی و مطابق با دستورالعمل مصوب وزارت بهداشت و درمان سعی در تهیه و ارائه داروهای ایرانی داریم. همچنین در حوزه های ارجاع بیماران جهت آزمایشها، رادیولوژی و تهیه دارو نماینده و مسئول تعیین شده از سوی بیمارستان ملزم به تهیه و ارائه خدمات فوق الذکر خواهد بود منوط به اینکه بیماران نیازمند به مسئول مربوطه معرفی گردند.

 بنابراین گزارش مدیر بیمارستان با تاکید بر لزوم برقراری ارتباط موثر کادر درمان با مراجعه کنندگان گفت:  برقراری ارتباط مناسب  و توجیه مراجعه کنندگان و همراهان بیماران سبب بهبود روند درمان و پیشبرد هر چه بهتر طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان سینا خواهد شد.
وی با بیان این مطلب که جهت ارجاع بیماران به خارج از بیمارستان برای انجام هر یک از خدمات  آزمایشگاهی  و رادیولوژی و تهیه دارو نماینده و مسئولی در بیمارستان انتخاب شده تصریح کرد : بیماران نیازمند به ارجاع برای انجام آزمایش و رادیولوژی وتهیه دارو باید به مسئول مربوطه  جهت انجام هماهنگی های لازم معرفی گردند و دیگر نیازی نیست همراه بیمار برای انجام این امور اقدام نماید.  /ک

گزارش و عکس: آسیابی
گالری یک             گالری دو
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 06:53- 1399/4/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر امیر جمشیدی عباس - متخصص جراحي مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر اقصایی فرد زیبا - فوق تخصص نفرولوژي
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات