۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1393/04/02 : تاریخ مطلب طرح تحول نظام سلامت / جلسه سیاستگذاری کمیته دارو ،درمان، تغذیه در بیمارستان سینا

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: به نقل از کربلایی؛ دبیر کمیته دارو؛ درمان و تغذیه بیمارستان سینا، این کمیته در خردادماه سال جاری با حضور دکتر صحرائیان و مهندس هادی مخبر؛ قائم مقام ریاست و مدیر این مرکز به همراه گروهی از اعضای هیئت علمی بیمارستان سینا در سالن شورای ریاست تشکیل جلسه داد.
بنابراین گزارش در این نشست افزوده شدن برخی از اقلام دارویی به فرمولاری بیمارستان مورد بحث، ،‌بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و همچنین با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت؛ مقرر شد مطابق با طرح ذکر شده درصورت عدم وجود داروهای مورد نیاز در فرمولاری این مرکز ، اقلام مورد نظر توسط مدیریت مرکز تهیه و تأمین گردد.
 در پایان این نشست برلزوم اجرا یی شدن فرم اولیه ارزیابی پرستاران و وضعیت تغذیه که به صورت تلفیقی از سوی معاونت درمان دانشگاه به تمامی بیمارستانها ابلاغ شده است، تاکید شد.
شایان ذکر است: فرمولاری دارویی بیمارستان، کتابچه داروی است که توسط داروخانه این مرکز تهیه و تدوین گردیده و شامل کلیه اقلام داروهای مصرفی مورد نیاز  این مرکز می باشد. همچنین این کتابچه در سایت بیمارستان سینا پس از هماهنگی با مسئول روابط عمومی بیمارستان و تنظیم زیر ساختها در صفحه اختصاصی داروخانه در حال بارگذاری و تکمیل می باشد. /ک

عکس از آرشیو
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 08:45- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر آریا پانته آ- متخصص روانپزشکی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر دیالمه حسین - متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات