۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1393/04/02 : تاریخ مطلب طرح تحول نظام سلامت / طرح تحول نظام سلامت از نگاه مراجعه کنندگان ؟


به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: با گذشت نزدیک به یک ماه و نیم از اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان سینا گفتگویی با مراجعه کنندگان به این مرکز انجام شد که در مجموع نمایش دهنده رضایت بیماران از برنامه های اجرایی به ویژه در حوزه مالی درمان و پرداختی های مربوطه بود. مراجعه کنندگانی که تجربه حضور قبلی در بیمارستان را داشتند در قیاس با مراجعات قبلی خود در زمینه برنامه های ترخیصی و پرداخت هزینه درمان ابراز خرسندی و خشنودی داشتند و طرح تحول نظام سلامت را طرحی در راستای کمک رسانی به هموطنان به ویژه اقشار کم درآمد و متوسط می دانستند. در نگاه این گروه از هموطنان اجرای طرحهایی این چنینی اگر چه  ممکن است همراه با مشکلاتی باشد اما می تواند در کنار خدمت رسانی به جامعه، مشکلات به وجود آمده را ترفیع نماید.
در این زمینه موسوی که در بخش MS بیمارستان دوران انتهایی بستری خود را می گذراند و همراه وی، در تکاپوی انجام اقدامات مربوط به  ترخیص ایشان بود در گفتگوی کوتاهی با ما چنین اظهار داشت: ساختمان به نسبت قبل تغییر کرده و من در ساختمان جدیدی با امکانات و ظاهر جدید بستری شدم که در این خصوص خیلی وضعیت بهتر شده است. ساختمان خوب و مجهزی است و پزشکان خوبی هم در این بیمارستان هستند فکر می کنم بهتر باشد در زمینه غذا هم رسیدگی بیشتری شود.
موسوی در زمینه ارائه خدمات درمانی ابراز داشت که نزدیک به 7 سال است که در این بیمارستان تحت نظر هستم و علیرغم تمام مسائل از سرویس دهی کارکنان و پرسنل درمانی این مرکز رضایت داشته و دارم. ایشان در زمینه نتایج اجرای این طرح، از دید یک مراجعه کننده افزود همانطور که گفتم فضا و سرویس خدمات درمانی خوب بوده و بهتر شده در زمینه تهیه دارو و تجهیزات هم خدمات ارائه شده مناسب است ولی با اجرای این طرح شاهد شلوغی زیاد در اورژانس بیمارستان بودم و چون تخت نبود خیلی معطل شدم.
در خصوص هزینه درمانی خانم موسوی گفت: یک دوره هزینه ها رایگان شده بود بعد مقداری می گرفتند و  الان هم مقدار گرفته شده بسیار کم شده است.
بنابراین گزارش احمد پور شجاعی نیز یکی دیگر از بیماران مراجعه کننده بود که اذعان داشت من چندین بار در این بیمارستان و بیمارستانهای دیگر بستری شده ام و باید بگویم این بیمارستان اگر از بیمارستانهای خصوصی بالاتر نباشد کم هم نمی آورد و در آنجا فقط پول بیشتری باید بدهیم. مدیریت و تجهیزات اینجا بسیار خوب است و با توجه به ساختمان جدیدی که ساخته شده و تجهیزاتی که دارد دیگر نیازی به بستری شدن در بیمارستان خصوصی نمی بینم در زمینه درمانی و رسیدگی درمانی رضایت کامل دارم به ویژه از دکتر قینی و دکتر افشار تشکر کامل دارم.
پور شجاعی در زمینه تجهیزات و تهیه آن افزود من 67 سال دارم و در بستریهای قبلی برای تهیه و گرفتن دارو مجبور شدم سه بار پیک بگیرم تا داروهایم را تهیه کنم که علاوه بر هزینه خیلی سخت بود و این با رکه می خواستم بستری شوم نگران این مسئله بودم ولی وقتی برای بستری آمدم خیلی خوشحال شدم چون تمام وسایل و داروها را خود بیمارستان تهیه و در اختیارم گذاشته بود. /ک

گزارش: اسیابی
عکس از ارشیو
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 09:07- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر محمدزاده مریم - متخصص رادیولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر احمدی آرزو - متخصص بيهوشي و مراقبت هاي ويژه
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات