۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين | Sunday 18 April 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1393/10/23 : تاریخ مطلب جشنواره پژوهشی سال 1393

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: دهمین جشنواره پژوهشی به مناسبت روز پژوهش سه شنبه 26 آذر ماه سال جاری در بیمارستان سینا برگزار شد.
در این مراسم که دکتر سید امیرحسین امامی؛ رئیس دانشکده پزشکی، دکتر غلامرضا پورمند؛ رئیس بیمارستان سینا، دکتر آذر حدادی؛ معاون پژوهشی، دکتر خواجوی؛ معاون آموزشی، دکتر محمدعلی صحرائیان؛ قائم مقام ریاست بیمارستان سینا و روسای بخش های مختلف و جمعی از اعضای هیئت علمی و اساتید پیشکسوت بیمارستان، دستیاران، پرسنل پرستاری و اداری نیز حضور داشتند با پخش آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی کشور آغاز شد. دکتر دهقان مجری برنامه ضمن تشکر از حضور شرکت کنندگان از دکتر پورمند به عنوان اولین سخنران دعوت نمود ورئیس بیمارستان سینا در سخنان خود ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان، مجموعه بیمارستان سینا را شکل گرفته از ایمان، اعتقاد و پویایی دانست و بر سنت حسنه دیدار با پیشکسوتان تاکید نمود. در ادامه این مراسم دکتر حدادی، نیز پس از عرض خیر مقدم و تشکر از حضور مدعوین، به تبیین فعالیت ها و عملکرد مرکز توسعه پژوهش بیمارستان و همچنین مراکز تحقیقاتی پرداخت.
شایان ذکر است حضور اساتید پیشکسوت در اولین مهد آموزش پزشکی کشور، رنگ خاصی به جشنواره پژوهشی امسال بخشیده بود و پس از سالها سینا بار دیگر در برابر پشتوانه های عظیم علمی خود به رسم ادب متواضعانه سرتعظیم فرودآورد.
روز سه شنبه مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی سینا در جمعی صمیمی، پذیرای اساتید فرهیخته و صاحب نام خود از جمله جناب آقایان دکتر مسلم بهادری، دکتر مسعود توسلی، دکتر منصور حسنی، دکتر محمد مهدی حفیظی، دکتر ابوالقاسم جمشیدی، دکتر ناصر سدیفی، دکتر سید جلال الدین سیدفرشی، دکترهوشنگ شفیعی، دکتر مجید فرهاد، دکتر هوشنگ فهیم، دکتر سید محمد حسن مرتضوی، دکتر عبدالحمید میرزا حسابی، دکتر احد میلانی نیا، دکتر حسن نجف زاده، دکتر محمود نیشابوری، دکتر کاظم معتبر و سرکار خانم دکتر محبوبه غفاری بود.
پس از پخش کلیپ معرفی گروه های آموزشی و پژوهشی سینا که توسط واحد روابط عمومی این مرکز تهیه و تنظیم شده بود از دکتر سید امیرحسین امامی جهت سخنرانی دعوت شد و ایشان در سخنان خود بیمارستان سینا را بیمارستانی افتخارآمیز خواند و تصریح کرد: امروز بسیار خوشوقتم که فرصت و افتخار حضور در مقابل اساتیدی را دارم که زمانی از محضر استادی ایشان بهره مند شدم. وی همچنین پتانسیل علمی موجود در سینا را قابل توجه دانست و تاکید کرد با برنامه ریزی و دقت نظر می توانیم از پتانسیل های موجود در این مرکز سود ببریم. همچنین از تلاش مسئولین بیمارستان و به خصوص سرکار خانم دکتر حدادی برای داشتن مرکز توسعه پژوهش فعال و راه اندازی جشنواره پژوهشی تشکر نمود.
بنابراین گزارش سخنران مدعو مراسم؛ دکتر غلامعلی افروز بود که ضمن تشکر از برگزار کنندگان این برنامه گفت: گذشته تجربه است و حال غنیمتی است که می توانیم با کمک این دو آینده را بسازیم. ایشان همچنین احساس آرامش را نعمتی الهی و باور و قدرتی درونی دانست که پویایی را سبب می شود و آرامش را از خصوصیات افراد خلاق و پویا عنوان نمود.
خاتمه این مراسم اختصاص داشت به اهدای لوح تقدیر به 32 نفر از اساتید و 2 نفر از پرسنل فعال در تحقیقات؛ همچنین به رسم یادبود لوح تقدیر به اساتید پیشکسوت بیمارستان نیز اهدا گردید و در پایان عکس یادگاری جشنواره پژوهشی سال 93 در بیمارستان سینا مجموعه ای بود از نماد قدرتمند علمی و پژوهشی سینا با بیش از یک قرن و نیم تلاش علمی.
لازم به ذکر است این مراسم هر ساله با تلاش و همت دکتر آذر حدادی معاون پژوهشی بیمارستان و واحد توسعه پژوهش، سمعی و بصری و پشتیبانی مدیریت این مرکز برگزار می گردد و در پایان برنامه نیزعکس یادگاری جشنواره سال 92 که استاد فقید دکتر شمس شریعت تربقان در آن حضور داشت به رسم یادبود به تمام مدعوینی که در سال گذشته در جشنواره شرکت داشتند هدیه شد که بسیار مورد توجه همگان قرار گرفت.

برگزاري دهمين جشنواره پژوهشي در بيمارستان سينا- گالري سه

برگزاري دهمين جشنواره پژوهشي در بيمارستان سينا- گالري دو

برگزاري دهمين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا -گالري يک

 

 

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 16:25- 1400/1/29
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر منتظری مهناز - متخصص بیماریهای عفونی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر ایمانی فرساد - متخصص بیهوشی و مراقبتهای ویژه
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات