۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين | Tuesday 31 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1393/10/24 : تاریخ مطلب گزارش فعالیت بیمارستان سینادر دومین همایش تقدیر از خیرین سلامت

دومین همایش تقدیر از خیرین عرصه سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تهران در روز دوشنبه 22 دی 1393 در مرکز طبی کودکان برگزار گردید.

با توجه به تجربیاتی که از برگزاری اولین جشنواره تقدیر از خیرین سلامت در بیمارستان سینا در سال 1390 داشتیم و حضور و فعالیت در همایش سال گذشته کارها با روند سریعتری انجام شد و گزارش عملکرد مددکاری جامع تر و کامل تری ارائه گردید و بنا به نظر بازدید کنندگان ، غرفه سینا مانند همیشه پربار بود .

در غرفه بیمارستان سینا به بازدیدکنندگان ابتدا در مورد تاریخچه بیمارستان ، نوع بیماران ، امکانات و تخصص های موجود در بیمارستان ، طرح های عمرانی در حال اجرا و نحوه عملکرد مددکاری بیمارستان در 9 ماه ابتدای سال جاری و در نهایت نیازمندی های کنونی بیمارستان اطلاعاتی داده می شد . این اطلاعات بطور شفاهی و همچنین در قالب پکیج هایی به بازدیدکنندگان ارائه گردید .

آقای دکتر جعفریان  ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران ، آقای دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاه ، خانم یعقوب رئیس مددکاری وزارت بهداشت و جمعی از خیرین بیمارستان سینا و سایر بیمارستان ها و همچنین پیشکسوتان رشته مددکاری اجتماعی سایر حوزه ها ، از جمله بازدیدکنندگان غرفه بیمارستان سینا در دومین همایش تقدیر از خیرین عرصه سلامت بودند .

همانطور که آقای دکتر جعفریان و آقای دکتر بیگلر در بیاناتشان اشاره نمودند مشارکت مردم در کنار وزارت بهداشت برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مناسب ، می تواند کمک بزرگی برای ارتقاء سطح سلامت و بهداشت جامعه باشد .

برگزاری چنین برنامه هایی و نشان دادن تاثیر میزان مشارکت مردم در پیشبرد طرح های عمرانی و بهداشتی ، باعث تشویق مردم در مشارکت بیشتر در عرصه های درمانی ، پژوهشی ، آموزشی و بهداشتی می گردد .
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 21:21- 1399/1/12
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر معینی مجيد - متخصص جراحی عمومی، فوق تخصص جراحي عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر شاکریان بهنام - فوق تخصص جراحی قلب و عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات