۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين | Sunday 18 April 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1394/10/15 : تاریخ مطلب جشنواره پژوهشی سال 1394

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا: یازدهمین جشنواره پژوهشی بیمارستان سینا به مناسبت هفته پژوهش، سه شنبه 24 آذرماه 94 در مرکز همایش های بیمارستان سینا برگزار گردید.
یازدهمین جشنواره پژوهشی بیمارستان سینا در روز پژوهش با حضور دکتر غلامرضا پورمند، رئیس بیمارستان سینا، دکتر محمد علی صحرائیان، قائم مقام ایشان، دکتر آذر حدادی و دکتر محمد رضا خاجوی، معاونین پژوهشی و آموزشی این مرکز، اساتید پیشکسوت، اعضای هیئت علمی، گروههای مختلف به  همراه دستیاران و دانشجویان، پرستاران و پرسنل اداری بیمارستان با پخش آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز گردید.
در ابتدای مراسم دکتر دهقان مجری جشنواره از دکتر پورمند به عنوان نخستین سخنران دعوت نمود، رییس بیمارستان سینا ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و شرکت کنندگان این جشنواره، پژوهش را از پایه های اساسی پیشرفت و ارتقای علمی کشور عنوان نمود، همچنین ایشان افزود: اساتید پیشکسوتی در این جشنواره حضور دارند که اساتید امروز، افتخار شاگردی ایشان را داشته اند و دیدار این عزیزان یادآور خاطرات شیرین علم آموزی است.
سپس کلیپی که توسط روابط عمومی این مرکز و تحت عنوان « جشنواره پژوهشی در گذر ایام » تهیه شده بود و مروری زیبا بود بر عکس های خاطره انگیز جشنواره های قبلی؛ به نمایش گذاشته شد.
دومین سخنران این برنامه دکتر آذر حدادی معاون پژوهشی بیمارستان بود که  فعالیتهای مرکز توسعه پژوهش و همچنین خلاصه ای از فعالیت های مراکز تحقیقات بیمارستان را اعلام نمود و به اهداف جشنواره و نحوه اختصاص امتیازات شرکت کنندگان پرداخت.
دکتر عبدالحمید حسابی و دکتر عباس امیر جمشیدی از دیگر سخنرانان این جشنواره بودند و دکتر عبدالحمید حسابی، استاد پیشکسوت بیمارستان سینا به عنوان سخنران مدعو جشنواره پژوهشی بیمارستان سینا عشق به علم آموزی را یکی از انگیزه های قوی جهت فعالیتهای پژوهشی دانست و از خداوند متعال برای تمامی پژوهشگران توان و قدرت حرکت هر چه بیشتر در این مسیر را خواستار شد.
در این جشنواره همچنین دکتر احمدرضا شمشیری، رئیس مرکز تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران،  آخرین سخنران مدعو این جشنواره، ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جشنواره گفت: آوازه جشنواره پژوهشی بیمارستان سینا را بسیار شنیده بودم و علاقمند به شرکت در این جشنواره بودم. وی در سخنان خود ابراز امیدواری کرد که ان شاء الله با حمایت های دانشگاه علوم پزشکی تهران، مراکز توسعه پژوهش در بیمارستان ها بتوانند به جایگاه واقعی خود دست پیدا کنند.
جشنواره پژوهشی سال 94 بیمارستان سینا که مورد استقبال بسیار شرکت کنندگان قرار گرفته است. چون سالهای گذشته در انتهای برنامه خود از اساتید، محققان و پرسنل فعال در امور تحقیقاتی بیمارستان با اهدای لوح تقدیر و جایزه قدردانی نمود و در همین راستا در سال 94 نیز از 37 عضو هیئت علمی،1 دستیار و 2 پرسنل تقدیر شد.
در جشنواره امسال همچنین به 10 نفر از اساتید که بیشترین فعالیت پژوهشی را داشته اند تندیس جشنواره که نمادی از بیمارستان سینا بود تقدیم شد که مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت.
و حسن ختام این برنامه نیز اهدای لوح تقدیر از طرف دکتر مسعود یونسیان، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران به دکتر حدادی، معاون پژوهشی بیمارستان سینا به پاس سالها تلاش و زحمات بی شائبه ایشان در مرکز توسعه پژوهش بیمارستان سینا بود.
لازم به ذکر است جشنواره امسال با حضور دکتر عبدالحمید حسابی، دکتر سیدفرشی و دکتر مرتضوی، دکتر نجف زاده و دیگر از اساتید پیشکسوت بیمارستان سینا رنگ و بویی دیگر گرفت.

برگزاري يازدهمين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا -گالري سه

برگزاري يازدهمين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا -گالري دو

برگزاري يازدهمين جشنواره پژوهشي بيمارستان سينا -گالري يک

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 17:02- 1400/1/29
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر بحرینی مریم - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر صحراییان محمدعلی - متخصص مغز و اعصاب، فلوشيپ MS
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات