۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد | Tuesday 22 May 2018  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1395/10/22 : تاریخ مطلب قدردانی مادرانه یک بیمار از خدمات بیمارستان سینا

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ بیمارستان سینا از سال های دور مکان التیام درد، دردمندانی است که از نقاط دور و نزدیک کشور به آن پناه می آورند تا در کنار بهره مندی از خدمات درمانی به عنوان اولین بیمارستان دولتی از نظر اقتصادی نیز احساس امنیت داشته باشند.
این مرکز با پشتوانه قدمتی تاریخی از لحاظ پزشکی و همچنین بناهای قدیمی که می توان این بناها را به عنوان سیر تاریخ پزشکی این بیمارستان در نظر گرفت و با ساخت و سازها و نوسازی هایی که به انجام رسانده در صدد ارتقاء سطح هتلینگ بیمارستان بوده و می باشد و در این راستا در اولین جشنواره ملی تقدیر از مجریان برنامه ارتقاء هتلینگ بیمارستان های وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سال 94 به دریافت تندیس جشنواره نائل آمده است.
همچنین هر ساله تمامی رشته ها و گروه های پزشکی مستقر در این مرکز با انجام تحقیقات و پژوهش های علمی، گام های استواری، در راه علم درمان بیماران برداشته اند که تنها لبخند رضایت بیماری افتخار زرینی برای این بیمارستان به حساب می آید.
این بار نیز مادری از یکی از شهرستان ها، روانه بیمارستان سینا می شود که بر اثر سانحه تصادف دچار جراحات و شکستگی در اندام های خود شده بود و روند درمان او در بیمارستان شهرستان نیمه کاره رها گردیده. او نیز به بیمارستان سینا پناه می آورد تا التیام درد خود را در این مرکز بیابد.
بیمار پس از مراجعه به اورژانس بیمارستان سینا و شرح واقعه، پذیرش می شود و تحت درمان قرار می گیرد و پس از عمل جراحی، سیر درمان را با موفقیت طی می کند تا راه شهرستان خویش را با رضایت کامل پیش گیرد.
او با خشنودی از خدمات ارائه گردید در بیمارستان از پرسنل این مرکز قدردانی می کند تا لبخند رضایتش، افتخار دیگری برای این مرکز باشد.


برگرفته از گزارش، خبر نگار علیرضا بهداد
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 14:18- 1397/3/1
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر شاکریان بهنام - فوق تخصص جراحی قلب و عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر منتظری مهناز - متخصص بیماریهای عفونی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات