۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر | Sunday 23 September 2018  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1396/07/19 : تاریخ مطلب مدیر بیمارستان سینا از توسعه بخش فیزیوتراپی خبر داد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، حسن برکتی، مدیر بیمارستان سینا در گفتگو با روابط عمومی این مرکز از توسعه و گسترش فضای فیزیکی بخش فیزیوتراپی با همکاری دانشکده توانبخشی خبر داد.
ایشان ضمن اعلام این خبر بیان داشت، با توجه به اینکه بیمارستان سینا از بردهای تخصصی و فوق تخصصی مختلفی برخوردار می باشد و با عنایت به این موضوع که بیماران این مرکز اغلب از راه های دور و شهرستان ها جهت درمان به این بیمارستان مراجعه می کنند گسترش و توسعه خدمات پاراکلینیکی یکی از اهداف بیمارستان سینا است در همین راستا با همکاری دانشکده توانبخشی، توسعه فضای فیزیکی فیزیوتراپی و تجهیز این بخش در دستور کار قرار گرفت و ان شاء الله در هفته های آتی شاهد بهره برداری بهینه تر از این بخش خواهیم بود.
برکتی در ادامه افزود: سلامتی جان، روح و روان بیماران و مراجعین در کنار ارائه خدمات درمانی نیازمند ایجاد فضایی است که ایمن باشد. به همین خاطر در زمینه ایمن سازی و مقاوم سازی ساختمان های بیمارستان نیز فعالیت های گسترده عمرانی در دست انجام است که می توان در این خصوص از تعویض کابین آسانسورهای برخی ساختمان ها و همچنین تکمیل پله های اضطراری ساختمان شماره 5 ( ساختمان دکتر زرگر) نام برد./ص

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 06:36- 1397/7/1
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر گوران شهرام - متخصص جراحي كليه و مجاري ادراري و فلوشیپ پیوند کلیه
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر کربلائی صالح شاهرخ - فوق تخصص قلب و عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات