۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ مرداد | Monday 20 August 2018  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1396/09/01 : تاریخ مطلب مدالی که بر سینه او درخشید پیام آور زندگی دوباره بود

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، زمانی که امیدش نا امید شده بود و پزشکان به او گفتند که نیازمند پیوند کلیه است تصورش را نمی کرد که بعد از گذشت یکسال از انجام عمل پیوند بتواند مدال برنز دومین دوره مسابقات پیوند اعضاء کشوری را دریافت کند.
علیرضا والی پور، دانشجوی حقوق و از اهالی سمنان، سال گذشته به علت بیماری پرفشاری خون دچار مشکل کلیوی شد و نیازمند دریافت کلیه، او با مراجعه به مرکز فراهم آوری اعضاء بیمارستان سینا، در لیست نوبت دریافت کلیه قرار گرفت و در پی رضایت یک خانواده ایثارگر به اهدای عضوء عزیزشان، عمل پیوند کلیه با موفقیت برای او انجام شد.
علیرضا بعد از عمل پیوند، زندگی در پرتو سلامتی را دوباره آغاز کرد و همانند انسان های سالم به فعالیت های روزمره پرداخت. او به ورزش بدمینتون روی آورد و زمانی که برای شرکت در دومین دوره مسابقات کشوری پیوند اعضاء در کیش اعزام شد یکسال از عمل پیوند کلیه اش می گذشت. 
علیرضا والی پور در رشته بدمینتون بازی های کشوری پیوند اعضاء که در مهر ماه سال 96 برگزار شد در حالی مدال برنز را دریافت کرد که لبخند شادی امروز خود را مرهون خانواده ای می داند که با رضایت به اهدای عضوء عزیزشان، زندگی دوباره را برای او به ارمغان آوردند. /ص
 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 09:28- 1397/5/29
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر براتلو علیرضا - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر پاینده مهر پویا - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات