۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر | Tuesday 18 December 2018  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1397/01/21 : تاریخ مطلب اقدامات خدمات درمانی جدید درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ راه اندازی کلینیک جدید رادیولوژی مداخله ای (کمتر تهاجمی)، افزایش ظرفیت کلینیک عفونی، حضور متخصص ارولوژی خانم برای احترام به حقوق شهروندی و تکریم بانوان از آخرین اقداماتی است که در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا انجام پذیرفته است.
کلینیک ارولوژی درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا با حضور دکتر فاطمه گیتی نورد، متخصص ارولوژی از اسفند ماه سال 96 در راستای تکریم ارباب رجوع و ایجاد فضایی آرام و به دور از تشویش برای بانوان هر هفته روزهای شنبه و چهارشنبه  عصر دایر می باشد. هموطنان عزیز می توانند از طریق نوبت دهی اینترنتی و تلفنی اقدام به اخذ نوبت نمایند.
افزایش ظرفیت کلینیک عفونی در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا با حضور دکتر مهناز منتظری در روزهای شنبه صبح و چهارشنبه عصر هر هفته میسر شده است.
کلینیک رادیولوژی مداخله ای ( کمتر تهاجمی) با حضور دکتر رامین پورقربان از دیگر خدمات درمانی است که درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا هر هفته روزهای شنبه صبح  به ارائه آن می پردازد. مراجعین می توانند به صورت مستقیم و یا با معرفی از سوی دیگر پزشکان و اعضاء محترم هیئت علمی برای دریافت خدمات درمانی به این کلینیک مراجعه نمایند.
 لازم به ذکر است، این کلینیک ارائه دهنده خدمات درمانی به بیمارانی است که نیازمند انجام انواع نمونه برداری ها و یا درمان ها از طریق سی تی اسکن، سونوگرافی یا تزریق و تعبیه سوند پوستی از طریق تصویربرداری سی تی اسکن و سونوگرافی می باشند که اطلاعات تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام می گردد.
درمانگاه جراحی کلیه و مجاری ادار با حضور دکتر دشهرام گوران و همچنین درمانگاه توده های استخوانی با حضور دکتر پندار تا اطلاع ثانوی دایر نمی باشد و هموطنان می توانند از حضور سایراعضاء محترم هیئت علمی این رشته بهره مند گردند.
هموطنان محترم برای دریافت نوبت درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا می توانند از طریق اینترنتی به سایت بیمارستان سینا به آدرس sinahospital.tums.ac.ir مراجعه و یا با تلفن نوبت دهی به شماره  54716-021 تماس حاصل نمایند.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 18:29- 1397/9/27
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر پورقربان رامین - متخصص رادیولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر سلیمی جواد - متخصص جراحي عمومي فوق تخصص جراحي عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات