۱۳۹۸ جمعه ۲۶ مهر | Friday 18 October 2019  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1397/02/22 : تاریخ مطلب ثبت نام دوره های ضمن خدمت الکترونیکی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران در فصل بهار و تابستان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، به اطلاع همکاران می رساند؛ ثبت نام دوره های ضمن خدمت الکترونیکی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران در فصل بهار و تابستان از روز شنبه 15 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده است و مهلت ثبت نام تا روز یکشنبه 17 تیر ماه سال 97 اعلام گردیده است و این مهلت قابل تمدید نمی باشد.
* آزمونهای پایانی دوره های آموزشی این فصل از تاریخ 1397/05/01 لغایت 1397/05/30 به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد. برنامه دقیق آن در قسمت "تقویم آزمون" سامانه آکادمی قابل مشاهده می باشد.

* آزمون توجیهی بدو خدمت در تاریخ 1397/05/28 از ساعت 9 الی 11 به صورت الکترونیکی از طریق سامانه آکادمی برگزار می گردد. ملاک محاسبه آزمون توجیهی فقط آزمون الکترونیکی بوده و نیازی به ارسال فرمهای چهار برگی نمی باشد.

* افرادی که محل خدمت آنها جابه جا شده نسبت به اصلاح محل خدمت خود (براساس واحدی که از آن حقوق دریافت می کنند) از قسمت ویرایش اطلاعات کاربری سامانه آکادمی، اقدام نمایند. در غیر این صورت دانشگاه در قبال بازپرداخت شهریه آموزش ضمن خدمت کارکنان مسئولیتی نخواهد داشت.
«کلیه پرستاران قراردادی، پیمانی، رسمی می بایست در سایت آکادمی عضو باشند و در دوره های مرتبط شرکت نمایند. »
جهت ورود به سایت آکادمی اینجا کلیک کنید.
 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 17:03- 1398/7/26
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر کاظمی سعید علی- فوق تخصص آریتمی و الکتروفیزیولوژی و پیس میکر
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر اقصایی فرد زیبا - فوق تخصص نفرولوژي
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات