۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي | Friday 18 January 2019  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1397/03/12 : تاریخ مطلب فعالیت های بیمارستان سینا به مناسبت ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا،رمضان ماه رستگاری و تقرب به خداوند است در این ماه مبارک، مسلمانان در تلاشند که در کنار روزه داری و انجام امور زندگی، زمانی را به عبودیت پروردگار اختصاص دهند در همین راستا بیمارستان سینا نیز در کنار ارائه خدمات درمانی به بیماران و مراجعه کنندگان، اقدام به اجرای برنامه هایی نظیر برپایی زیارت عاشورا در روزهای دوشنبه، اقامه نماز ظهر و عصر، تفسیر قرآن،  تلاوت ادعیه روزانه ماه مبارک رمضان و سخنرانی مذهبی در نمازخانه این مرکز کرده است. همچنین ایجاد صفحه اختصاصی رمضان در سایت رسمی بیمارستان سینا و بارگذاری ادعیه صوتی روزانه ماه مبارک، قرآن آنلاین در این صفحه از اقدامات دیگری است که انجام در این ایام مبارک انجام می پذیرد. 
سخنرانی مذهبی روز چهارشنبه 9 خردادماه  سال 97مصادف با 14 ماه مبارک رمضان بعد از اقامه نماز ظهر و عصر  که توسط حاج آقا عبدی، پیش نماز بیمارستان سینا ایراد شد، به تفسیر آیات 9 و 10 سوره مبارکه هود اختصاص داشت.
ایشان متذکر شد در این آیات گوشه‌هایى از حالات روانى و نقاط ضعف اخلاقى افراد بی‌ایمان و کم‌ظرفیت در برابر مشکلات و ناراحتی‌ها و قطع برکات الهى از طرفی  و ظرفیت انسان‌های نیکوکار از طرف دیگر تشریح شده است.
گاهى خداوند به عنوان آزمایش، نعمتى را در اختیار انسان قرار می‌دهد و سپس آن‌را از او می‌گیرد، در چنین حالتى معمولاً انسان دچار ناامیدى و ناسپاسى می‌شود؛ و گاهى هم خداوند پس از رنجى که به انسان رسیده گشایشى در زندگى او به وجود می‌آورد، در این حالت نیز بعضی انسان‌ها دچار شادمانى مغرورانه و خودستایى می‌شوند، به گمان این‌که این نعمت در اثر تلاش خود آنها به دست آمده است. در هر دو حالت، انسان از خدا غافل می‌شود، در حالت اول با ناامیدى و ناسپاسى، از خدا دور می‌شود و در حالت دوم با غرور و خودستایى، خدا را از یاد می‌برد. در این میان، بندگان خوب خدا و آنها که ایمان و تقوا دارند و کارهاى شایسته انجام می‌دهند، حساب دیگرى دارند؛ آنها اسیر تمایلات نفسانى خود نمی‌شوند و همه چیز را از خدا می‌دانند.
 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 17:44- 1397/10/28
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر امیر جمشیدی عباس - متخصص جراحي مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر فرشیدمهر پژمان - فوق تخصص جراحی عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات