۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي | Friday 18 January 2019  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1397/03/13 : تاریخ مطلب نشست هم اندیشی هیئت رئیسه با روسای بخش های بیمارستان سینا

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست هم اندیشی هیئت رئیسه با روسای بخش های این مرکز با حضور، دکتر غلامرضا پورمند، رئیس بیمارستان، دکتر مظاهر قربانی، معاون درمانی، دکتر محمدرضا خاجوی و دکتر آذر حدادی، معاونان آموزشی و پژوهشی بیمارستان، مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس و سوریا بابایی، مدیره دفتر پرستاری این مرکز، چهارشنبه 9 خردادماه سال 97 در سالن شورای ریاست بیمارستان برگزار شد.
در ابتدای این نشست، دکتر پورمند ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک، بیان داشت: امیدوارم در این ماه پر برکت، با برنامه ریزی های انجام شده، بتوانیم پاسخگوی خوبی به درد و آلام بیماران و مراجعان این بیمارستان باشیم و به بهترین نحوه خواسته های آنان را برآورده سازیم.
رئیس بیمارستان سینا در این نشست محور اصلی دستور جلسه را تاکید بر نظارت مستمر و مستقیم هیئت محترم علمی بر عدم انجام آزمایش ها و رادیولوژی های غیر ضروری به ویژه توسط رزیدنت ها و اینترن ها اعلام نمودند. و بیان داشتند: متاسفانه آزمایش های روزانه و به طور مکرر ملاحظه می شود که مطلقا ضرورت ندارد و علاوه بر اینکه کمکی به تشخیص یا درمان نمی نماید، باعث اتلاف وقت کارکنان و آزار بیمار می شود. همچنین داروهای غیر ضروری از قبیل آپوتل به کرات تجویز می شود در حالیکه به تایید همکاران محترم ضروری نیست. داروهای گرانقیمت چنانچه ضروری باشد حتما بایستی تجویز شوند ولی در مواردی نه فقط الزامی نیست بلکه موجب افزایش هزینه ها و کاهش بودجه برای سایر تجویزهای اصولی می شود.
سپس دکتر خاجوی به بیان نکاتی در خصوص اعتبار بخشی درمانی و آموزشی در بیمارستان سینا پرداخت و گفت: به حمدالله در سال گذشته بیمارستان سینا از نظر اعتبار بخشی درمانی و آموزشی تائیدیه لازم را کسب کرد. امسال نیز اعتباربخشی بیمارستان در ماه های آتی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران و وزارتخانه انجام       می پذیرد و نیاز است در این حیطه آموزش های لازم به دستیاران سال پایین برای اجرای مناسب سنجه های اعتبار بخشی داده شود و اجرای صحیح فرآیند اعتبار بخشی، نظارت همه جانبه از سوی روسای بخش ها، استادان و دستیاران سال بالاتر را می طلبد.
در ادامه نشست روسای محترم بخش های حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرادختند.

گالری عکس
 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 16:59- 1397/10/28
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر کتابچی ابراهيم - متخصص جراحي مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر حیدر حسین - متخصص جراحی فک و صورت
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات