۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير | Saturday 11 July 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1396/12/20 : تاریخ مطلب تسهیلات رفاهی و اقامتی نوروز و بهار 97 دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، یحیی فارسی، مسئول رفاهی این مرکز از آغاز ثبت نام و بهره مندی از تسهیلات رفاهی و اقامتی در نوروز و بهار 97 دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد و مهلت رزرو اماکن اقامتی از طریق سامانه رزرو اینترنتی مراکز اقامتی را از روز دوشنبه 7 اسفندماه لغایت پایان وقت اداری روز یکشنبه 13 اسفندماه اعلام کرد.
 ایشان ضمن بیان این خبر گفت: خوشبختانه معاونت توسعه دانشگاه در راستای گسترش تسهیلات رفاهی و اقامتی در سایر شهرهای کشور اقدام به انعقاد تفاهم نامه با مجموعه های اقامتی در شهر سرعین اردبیل و شیراز نموده است.
همکاران می توانند به منظور رزرو و شرکت در قرعه کشی مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد و رامسر، مجموعه هتل و آبدرمانی ارشاد سرعین و هتل آپارتمان جهان نمای شیراز از طریق سامانه رزرو اینترنتی مراکز اقامتی به آدرس http://vcmdrp.tums.ac.ir  مراجعه  و اقدام نمایند. لازم به ذکر است که عضویت در سامانه مذکور جهت رزرو و شرکت در قرعه کشی الزامی می‌باشد. 
شایان ذکر است؛ با توجه به اینکه هر واحد دانشگاه سهمیه مختص به خود را دارد و انتخاب سهمیه ها از سوی متقاضیان جهت شرکت در قرعه کشی بر اساس واحد محل اشتغال می باشد؛ لذا در انتخاب محل اشتغال خود دقت نمائید. در صورتی که فردی محل اشتغال خود را اشتباه انتخاب نموده باشد و در قرعه کشی برنده شود؛ حذف خواهد شد.
متقاضیان استفاده از تسهیلات اقامتی فرح آباد ساری نیز می توانند به منظور ثبت نام و شرکت در قرعه کشی (با توجه به سهمیه های اعلامی) به مسئول رفاهی بیمارستان مراجعه ‌نمایند.
قرعه کشی در روز دوشنبه 14 اسفند ماه انجام و نتایج از طریق سایت مذکور و ارسال پیامک به برندگان اعلام خواهد شد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 07:39- 1399/4/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر رحیم پور احسان - متخصص جراحی عمومی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر منتظری مهناز - متخصص بیماریهای عفونی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات