۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1397/07/21 : تاریخ مطلب قدردانی از زحمات دکتر مظاهر قربانی، معاون درمان اسبق بیمارستان سینا و انتصاب دکتر مهدی ابراهیمی به سمت معاون درمان این مرکز

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با ارسال تقدیرنامه ای از زحمات دکتر مظاهر قربانی در مدت زمان تصدی معاونت درمان بیمارستان سینا قدردانی کرد و با ارسال حکمی دکتر مهدی ابراهیمی را به سمت معاون درمان بیمارستان سینا منصوب کرد.


متن تقدیر دکتر محمد طالب پور از دکتر مظاهر قربانی به شرح زیر می باشد:


جناب آقای دکتر مظاهر قربانی
عضو محترم هیات علمی

سلام علیکم؛
انجام خدمت صادقانه و تلاش مداوم در ارائه خدمات به بیماران دردمند و همنوعان نیازمند شایسته تقدیر و قدردانی می باشد ، بدینوسیله از زحمات جنابعالی در طول تصدی معاونت درمان بیمارستان سینا کمال تشکر و قدردانی را داشته امید است همچون گذشته شاهد توفیق روز افزونتان باشیم.
دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سینا


متن ابلاغ دکتر مهدی ابراهیمی به شرح زیر می باشد:

جناب آقای دکتر مهدی ابراهیمی
عضو محترم هیات علمی

با سلام و احترام
بیمارستان سینا بعنوان اولین مرکز نوین درمانی کشور با حدود یک و نیم قرن سابقه درخشان در حوزه سلامت کشور پایگاه بسیاری از بزرگان عرصه بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی کشور    می باشد که حفظ این سابقه درخشان به غیر از همت و تلاش همه جانبه و گروهی میسر نمی شود.
بی تردید حوزه سلامت با توجه به حساسیت و انعکاس سریع در افکار جامعه علی الخصوص مراجعین دردمند حوزه ای حساس و پر کار میباشد که تلاش حداکثری تمامی گروه های درمانی ، پشتیبانی و خدماتی را طلب میکند.
بدینوسیله با توجه به شایستگی، علاقه و سابقه جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان معاون درمان بیمارستان سینا منصوب میگردید ،تا با تعامل با اساتید ارجمند، دستیاران ،پرستاران و سایر پرسنل گرامی شاهد توفیق روز افزون خدمت به همنوعان دردمند مراجعه کننده به این مرکز باشیم.
از خداوند متعال برای موفقیت جنابعالی در خدمت به هموطنان عزیزمان و همنوعان دردمندمان آرزوی سلامت و سربلندی مسئلت می نمایم.
دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سینا
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 09:43- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر کریمی احسان - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر مرتضی غوغایی - متخصص داخلی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات