۱۳۹۸ جمعه ۲۶ مهر | Friday 18 October 2019  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1397/08/09 : تاریخ مطلب برگزاری مراسم یادبود استاد فرهیخته دکتر شهرام گوران در بیمارستان سینا

 

 

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، دوشنبه 7 آبان ماه سال 97 ، استادان، شاگردان، همکاران و خانواده دکتر شهرام گوران در مرکز همایش های بیمارستان سینا گردهم آمدند تا یاد و خاطره این استاد فرهیخته گروه ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران را گرامی دارند.
دکتر شهرام گوران، یکم تیرماه سال 1356 در شهر ساری دیده به جهان گشود او تحصیلات خود را در این شهر ادامه داد و موفق به دریافت مدرک پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران شد. او که سری پر شور برای آموختن و فراگرفتن داشت به کسب مقام اول بورد ارولوژی  ایران نائل آمد و با تلاش و ممارست توانست به عنوان فلوشیپ پیوند کلیه و دانشیار گروه ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش میزراه دو بیمارستان سینا دستگیر بیماران و دردمندان و آموزگار دستیاران و دانشجویان باشد.
دکتر گوران با دستان هنرمند و توانمند خود به نجات جان انسانهایی می رفت که گاهی تا مرز نا امیدی از زندگی پیش رفته بودند او با عمل پیوند کلیه کودکان، آینده را به آنان و لبخند رضایت را به مادران و پدران نگران باز می گرداند اما دریغ که قصه استاد جوان و فرهیخته گروه ارولوژی بیمارستان سینا کوتاه بود و او در ابتدای راه، سفری تازه را آغاز کرد و به ابدیت پیوست. روحش قرین رحمت الهی و یادش در خاطره ها تا همیشه ماندگار باد.
در این مراسم امیر سرتیپ نیک زاد سوادکوهی، از بستگان دکتر شهرام گوران به بیان خصایل اخلاقی ایشان پرداخت و گفت: ایشان با منش نیکو، دانش و با باقیات صالحاتی که از خود به جای گذاشته هنوز هم در میان ما حضور دارد. 
وی همچنین، از جانب خانواده دکتر گوران، از تمام استادان، شاگردان و همکاران دکتر گوران که در تحمل این مصیبت و داغ آنها را یاری رساندند قدردانی و تشکر کرد.
سپس حاج آقا عیسی زاده، مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ ضمن بیان سلام و تحیت به مقام حضرت اباعبدلله الحسین (ع) و آرزوی آمورزش و همنشینی شادروان دکتر گوران با انبیا و اولیا گفت: من هم از طرف جامعه دانشگاهی علوم پزشکی تهران این مصیبت را به خانواده ایشان صمیمانه تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال تسلای دل این خانواده داغدار را مسئلت دارم.
وی تصریح کرد؛ سال ها زمان لازم است تا استاد برجسته ای در جامعه حضور یابد و این فرهیختگان تنها متعلق به یک دانشگاه نیستند بلکه متعلق به جامعه بشری و همه انسانهایی که دست نیازشان به سوی علم و دانش این استادان دراز است می باشند. 
حاج آقا عیسی زاده در ادامه افزود: پیامبر اکرم (ص) در روایتی دانشمندان را به ستارگان آسمان تشبیه می فرمایند و در این روایت نکات بسیاری نهفته است و می توان به تعبیری گفت دانشمندان در آسمان ظلمانی، روشنایی بخش راه بشریت هستند.
مسئول نهاد مقام معظم رهبری در انتهای سخنان خود بیان داشت؛ خوشا به حال پدر و مادر این استاد گرامی که میوه و ثمره زندگی شان، فرزندی می باشد که استادان و جامعه علمی به وجود او افتخار می کردند، اخلاق و منش بزرگوارنه ایشان در ذهن ها باقی خواهد ماند و از خداوند متعال می خواهیم این استاد عزیز را که در همین زندگی علمی کوتاه خود منشاء برکات بود غریق رحمت خود بفرماید و با اولیای الهی به خصوص سید الشهداء همنشین بدارد.

گالری عکس
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 17:56- 1398/7/26
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر هنرمند هوشیار - متخصص فارماکوتراپی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر کاظمی سعید علی- فوق تخصص آریتمی و الکتروفیزیولوژی و پیس میکر
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات