۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر | Tuesday 15 October 2019  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1397/09/11 : تاریخ مطلب گروه جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا حمایتگر آموزشی 4 دانشگاه علوم پزشکی کشور

 

 

 

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ گروه جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا به ریاست دکتر ابراهیم کتابچی و دیگر استادان این گروه، سالیانی است که در مسیر آموزش و تربیت دستیاران و متخصصان جراحی مغز و اعصاب در سطح کشور گام های بلندی را برداشته است.
راه اندازی بخش و گروه جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مازندران در شهر ساری در سال 1391 تحت نظارت مستقیم و وابسته به گروه جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا اولین گام آموزشی این گروه در سطح کشور بود و بعد از آن در سال 1394 گروه و بخش جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی همدان تحت نظارت این گروه راه اندازی شد و امسال نیز با حمایت های بخش جراحی مغز و اعصاب این مرکز، گروه های جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه های علوم پزشکی بابل و البرز  تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
و در پی این اقدام، دکتر حمید درفشی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با ارسال حکمی ضمن قدردانی از خدمات دکتر کتابچی در عرصه آموزش و تربیت متخصصان در سطح کشور، وی را به عنوان مدیر گروه افتخاری جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی البرز منصوب کرد. متن ابلاغ به شرح زیر است.

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سید ابراهیم کتابچی
استاد محترم جراحی مغز و اعصاب

با سلام و احترام
ضمن تشکر از حمایت های حضرتعالی در راه اندازی رشته دستیاری جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی البرز با مشارکت گروه جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا با هدف استفاده از تجربه و توان علمی، پژوهشی و اجرایی جنابعالی و نیز هم افزایی فعالیت های آموزشی مشترک، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر گروه افتخاری جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی البرز منصوب می شوید. امید است با عنایت باریتعالی این همکاری موجب تربیت متخصصین توانمند برای ارائه خدمت سلامت به هموطنان عزیز گردد.
توفیق روز افزون شما را مسئلت می نمایم.

دکتر حمید درفشی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 00:54- 1398/7/23
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر خراسانی منصور - متخصص جراحی فک و صورت
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر حاجبی رضا - متخصص جراحی عمومی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات