۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر | Tuesday 15 October 2019  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1397/09/12 : تاریخ مطلب سهمیه اقامتی و تفریحی دانشگاه علوم پزشکی تهران ویژه کارکنان اعلام شد

 

 

 

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، یحیی فارسی، مسئول رفاهی این مرکز از  سهمیه اقامتی و تفریحی مشهد (هتل اسپادانا)، ساختمان و ویلاهای رامسر، هتل آپارتمان جهان نمای شیراز، مجموعه هتل و آب‌درمانی ارشاد سرعین، مجتمع تفریحی دیناچال (دانشگاه امیرکبیر) و مجتمع اقامتی خزر آباد ساری (صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت) در زمستان سال 97  ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد.
همکاران محترم می توانند؛ به منظور رزرو و شرکت در قرعه‌کشی مراکز اقامتی ذکر شده، به سامانه رزرو اینترنتی اماکن اقامتی به آدرسhttp://refahi.tums.ac.ir  مراجعه نمایند.
  لازم به ذکر است،  رزرو و انتخاب سهمیه‌ها در سامانه از روز شنبه 10 آذرماه سال جاری آغاز  و آخرین مهلت رزرو تا پایان وقت اداری چهارشنبه 14 آذرماه میباشد و قرعه کشی در روز شنبه 17 آذرماه انجام و نتایج از طریق سامانه و از طریق سایت مذکور و ارسال پیامک به برندگان اعلام می‌شود. 
 عضویت در سامانه رزرواسیون اماکن اقامتی جهت رزرو و شرکت در قرعه‌کشی الزامی‌است و راهنمای عضویت در سامانه مذکور و شرکت در قرعه کشی نیز در سایت بارگذاری شده‌‌است؛ بدیهی است ارائه خدمات رفاهی به افرادی که از طریق این سامانه اقدام نکنند، مقدور نمیباشد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 00:49- 1398/7/23
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر رازقی عفت - متخصص داخلي فوق تخصص نفرولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر هنرمند هوشیار - متخصص فارماکوتراپی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات