۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير | Saturday 20 July 2019  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/04/19 : تاریخ مطلب تیم مدیریت اجرایی بیمارستان سینا تشکیل جلسه داد

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، جلسه تیم مدیریت اجرایی بیمارستان با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان، سوریا بابایی، مدیر دفتر پرستاری، حمیدرضا ذاکری، مسئول حراست، مهندس مهرداد سلیمانی، رئیس امور اداری و واحد فناوری و اطلاعات، عظیمی، مدیر امور مالی و دیگر اعضای کمیته سه شنبه 11تیر ماه سال 98در سالن شورای مدیریت بیمارستان برگزار شد. 
در این نشست سنجه های جدید اعتباربخشی قسمت آموزشی واحد مدیریت منابع انسانی توسط کارشناس بهبود کیفیت در جلسه ارائه و بین اعضا کمیته مورد بحث قرار گرفت و اذعان شد؛ توانمندی های عمومی و اختصاصی برای هر شغل در تمامی واحدها موجود است.
درخصوص ارائه آموزش نیروهای جدید الورود نیز مقرر شد آموزش های عمومی توسط واحد اداری بیمارستان و آموزش های تخصصی توسط مسئول واحد مربوطه انجام و این موضوع به صورت بخشنامه ای تنظیم و به همه واحد ها ارسال شود.
 همچنین در این نشست بر ارتباط واحد اداری با سوپروایزر آموزشی برای اطلاع رسانی هر چه مطلوب تر کلاس های آموزشی به کارکنان در راستای افزایش شرکت آنان در این کلاس ها مورد تاکید قرار گرفت.
از دیگر مواردی که در این جلسه به تصویب رسید توانمندسازی کارکنان بر اساس تدوین برنامه توسعه فردی سالانه، نیازسنجی کلاس های آموزشی بر اساس بودجه و برگزاری کلاس های آموزشی داخلی با کمک استادان بود.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 05:27- 1398/4/29
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر خان محمدی رویا - متخصص فیزیوتراپی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر تقاء منصوره - متخصص بیماریهای مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات