۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر | Saturday 7 December 2019  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/05/20 : تاریخ مطلب نشست بررسی استانداردهای نسل چهارم اعتبار بخشی بیمارستان سینا برگزار شد


 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست بررسی استانداردهای نسل چهارم اعتبار بخشی، با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان و مسئولان واحدها، سه شنبه 15 مردادماه سال 98 در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در این نشست مهندس مخبر با بیان اینکه بیمارستان سینا، توانایی و پتانسیل لازم برای کسب رتبه عالی رعایت استانداردهای اعتبار بخشی را دارد گفت: حضور اعضا هیئت علمی برجسته و کادر درمانی، اداری و پشتیبانی همدل از سرمایه های این مرکز محسوب می شود و ان شاء الله با کار تیمی، همکاری و مشارکت می توانیم این مرحله را نیز به خوبی پشت سر گذاشته و رتبه عالی را کسب کنیم.
وی همچنین تصریح کرد؛ 3 محور استانداردهای ایمنی، مراقبت های حاد و اورژانس، محورهای اصلی مورد نظر بیمارستان برای کسب امتیاز است که ان شاء الله با کمک و پیگیری های واحد بهبود کیفیت، رعایت استانداردهای اعتبار بخشی به مطلوب ترین شکل در این واحدها انجام خواهد پذیرفت.
سمانه صفارانی، کارشناس بهبود کیفیت نیز تصریح کرد؛ سنجه های اعتبار بخشی واحدها در سرور بیمارستان به اشتراک گذاشته شده و ان شاء الله واحد بهبود کیفیت در راستای اجرای صحیح سنجه ها در دو دوره ممیزی داخلی انجام خواهد داد که اولین ممیزی در شهریورماه انجام می شود.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 13:32- 1398/9/16
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر سادات ناصری آزاده - متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر سیاوشی بابك - متخصص جراحی استخوان و مفاصل( ارتوپدی) و فلوشیپ هیپ
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات