۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن | Monday 27 January 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/06/20 : تاریخ مطلب کمیته تغذیه بیمارستان سینا تشکیل جلسه داد

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، جلسه کمیته تغذیه بیمارستان با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس این مرکز، دکتر محمد رضا خاجوی، سرپرست مدیریت، سوریا بابایی، مدیر پرستاری، مهندس مهرداد  سلیمانی ، رئیس امور اداری و انفورماتیک و سایر اعضا کمیته سه شنبه 12 شهریورماه سال 98 در سالن شورای مدیریت بیمارستان برگزار شد. 
در این نشست ، لیلا بابایی، مسئول تغذیه بیمارستان شروع رزرواسیون غذای کارکنان به صورت چهره نگاری را از ابتدای مهرماه سال جاری مطرح کرد و مقرر شد تا پایان شهریور ماه جلسه آموزشی برای همه کارکنان بیمارستان درخصوص چگونگی رزور غذا در سیستم تغذیه برگزار شود.
همچنین درخصوص واحدها و قسمت های بیمارستان که به بخش خصوصی واگذار شده تصمیم گیری شد که متن قرارداد آنها مجدد مورد بررسی قرار گیرد و در صورتی که تامین غذای کارکنان آنها با واحد تغذیه برآورد شده این واحد متقبل و در غیر این صورت، تامین غذای کارکنان آن بخش بر عهده بخش خصوصی است. 
در مورد نحوه خرید و ارائه محلول گاواژ ( اینترامیل یا میلاتک ) نیز  پس از بررسی مسئول تغذیه و برآورد قیمت، خریداری و تحویل محلول به بخش ها در دستور کار کمیته قرار گرفت.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 02:06- 1398/11/7
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر حیدریان پيمانه - متخصص داخلي فوق تخصص غدد
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر گلبخش محمدرضا - متخصص جراحی استخوان و مفصل - فوق تخصص جراحي ستون فقرات ( drgolbakhsh.com )
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات