۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين | Wednesday 1 April 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/07/17 : تاریخ مطلب مرکز فراهم آوری اعضا بیمارستان سینا، رتبه دوم کشوری را در انجام عمل اهدای عضو از آن خود کرد


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، دکتر ساناز دهقانی، رئیس واحد فراهم آوری اعضا بیمارستان سینا، از کسب رتبه دوم کشوری مرکز فراهم آوری اعضا بیمارستان سینا در انجام عمل اهدای عضو خبر داد.
وی با اعلام این خبر در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان سینا گفت؛ این مرکز در 6 ماهه نخست سال 98 با تعداد 74 اهدای عضو بعد از مشهد مقدس توانست رتبه دوم اهدای بالفعل را کسب کند که این موفقیت نتیجه همکاری و همدلی همه همکاران واحد فراهم آوری اعضا بیمارستان سینا است.
دکتر دهقانی در ادامه افزود؛ خوشبختانه در چند سال اخیر، با فرهنگ سازی های انجام شده از سوی وزارت بهداشت و مراکز فراهم آوری تحت نظارت این وزارتخانه، سطح آگاهی مردم خوب کشورمان افزایش یافته و به طبع آن میزان همکاری مردم نیز رشد کرده است البته نباید فراموش شود که هنوز هم ما نیازمند ارتقاء این فرهنگ مقدس در کشور هستیم و در این راه باید گام های بلندتری را برداریم تا کمتر شاهد این موضوع باشیم فردی که بر اثر مرگ مغزی جان به جان آفرین تسلیم می کند، اعضا بدن خود را به زیر خاک می برد. البته باید گفت، با توجه به روحیه ایثارگری مردم عزیزمان ان شاء الله روزی شاهد خواهیم بود که دیگر بیماری بر اثر نبود عضو پیوندی جان خود را از دست نمی دهد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 12:55- 1399/1/13
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر اعتضادی فرهاد - متخصص بیهوشی و مراقبتهای ویژه
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر طالب پور محمد- متخصص جراحي عمومي، فوق تخصص لاپاروسکوپي
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات