۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير | Friday 3 July 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/08/08 : تاریخ مطلب همکار دوچرخه سوار بیمارستان سینا بازنشست شد


 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، محمدرضا رمضانی خواه، کمک بهیار بیمارستان سینا که هر روز مسیر خانه تا محل کار را با دوچرخه طی می کرد اول آبان ماه سال 98 بازنشست شد.
رمضانی خواه در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان سینا بیان داشت، مدت 30 سال است که در دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول خدمتم و 25 سال از آن را در بیمارستان سینا گذراندم و 6 سال است که در واحد CSR این مرکز مشغول بودم.
وی در خصوص دوچرخه سواری گفت: من از سال 1390 تصمیم گرفتم برای سلامتی و حفاظت از محیط زیست از دوچرخه برای رفت و آمد به محل کارم استفاده کنم و چون حمل و نقل با این وسیله باعث ایجاد حس نشاط در من می شد و هم ورزشی کرده بودم و آلودگی هوایی را هم به وجود نمی آورد.
رمضانی خواه، در پاسخ به این سوال که بازنشست شدن چه احساسی دارد بیان کرد: هر کاری یک شروعی دارد و یک پایانی و اکنون بعد از گذشت 30 سال مدت زمان خدمت من به پایان رسیده است و مسلما بعد از گذشت این مدت ترک دوستان کمی سخت خواهد بود.
کمک بهیار بیمارستان سینا همچنین به همه همکاران توصیه کرد: 30 سال به سرعت خواهد گذشت و آن چیزی که باقی می ماند صمیمیت، همکاری و مسئولانه کار کردن است.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 22:25- 1399/4/13
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر احمدی سیدعلی- متخصص پاتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر عباسی امیرجلال - متخصص جراحی فک و صورت
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات