۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ آذر | Monday 16 December 2019  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/09/11 : تاریخ مطلب برگزاری کمیته اقتصاد دارو درمان و تجهیزات پزشکی بیمارستان سینا

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، جلسه کمیته اقتصاد دارو درمان / دارو درمان و تجهیزات پزشکی بیمارستان سینا با حضور دکتر مهدی ابراهیمی، معاون درمان بیمارستان، سوریا بابایی، مدیر پرستاری، دکتر مجتبی مجتهدزاده، فوق تخصص فارماکوتراپی و دبیر کمیته، دکتر فرهاد نجم الدین، مسئول داروخانه و سایر اعضا کمیته شنبه 2 آذرماه سال 98 در سالن شورای ریاست بیمارستان برگزار شد.
در این نشست، ابتدا پس از ارائه فرمولاری دارویی بازنگری شده بیمارستان به بررسی افزودن برخی از داروها به فهرست دارویی بیمارستان پرداخته و مورد تصویب اعضا قرار گرفت.
در ادامه جلسه، دکتر مجتهدزاده خواستار به اجرا درآمد طرح TDM ( مانیتورینگ داروها ) با توجه به ظرفیت های بیمارستان سینا و انجام اعمال جراحی قوی در این مرکز را مطرح کرد که طبق توافق نامه ای که بین بیمارستان و معاونت غذا و دارو به انجام رسیده مقرر شد برای 3 داروی آمیکاسین، فنی توئین و ونکومایسین آزمایش ها به بیرون بیمارستان ارجاع شوند و سطح خونی داروها اندازه گیری شود.
همچنین سنجه های اعتباربخشی واحد داروخانه و کمیته دارو درمان در جلسه ارائه و مورد تصویب اعضا کمیته قرار گرفت و مقرر شد از طرف ریاست بیمارستان ابلاغ شود.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 16:03- 1398/9/25
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر بحرینی مریم - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر حیدریان پيمانه - متخصص داخلي فوق تخصص غدد
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات