۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين | Sunday 29 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/09/25 : تاریخ مطلب برگزاری جلسه کمیته ارتقای خدمات اورژانس بیمارستان سینا


 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، جلسه کمیته ارتقای خدمات اورژانس با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس؛ دکتر محمدرضا خاجوی، مدیر بیمارستان، دکتر مظاهر قربانی، مسئول فنی بیمارستان، دکتر مهدی ابراهیمی، معاون درمان، سوریا بابایی، مدیر پرستاری، دکتر پویا پاینده مهر، رئیس بخش اورژانس، دکتر کریمی ، متخصص و مسئول اعتباربخشی اورژانس، محمدرضا ذاکری، مسئول حراست و سایر اعضا کمیته چهارشنبه 20 آذرماه سال 98 در سالن شورای مدیریت بیمارستان برگزار شد.
در این جلسه مبحث صدور کارت همراه برای بیماران اورژانس ( هر بیمار ، یک همراه ) که در هنگام پذیرش بیمار اورژانس به همراه وی تحویل و در اذای آن کارت ملی همراه اخذ شود مورد بررسی قرار گرفت همچنین تهیه باکس های جدا برای قرار دادن پرونده های سرویس های درمانی به تفکیک در بخش اورژانس مطرح شد و در این جلسه ورود کلیه دانشجویان پزشکی با اتیکت به بخش اورژانس از ابتدای دی ماه الزامی شد.
همچنین مقرر شد با توجه به ایمن سازی جابه جایی بیماران اورژانس و سرعت در روند درمان آنان سی تی اسکن بیماران اورژانس در بخش تصویربرداری اورژانس انجام شود.
دکتر پاینده مهر، رئیس بخش اورژانس نیز در ادامه جلسه به ارائه گزارش آماری مراجعان به این بخش  در ماه های مهر و آبان سال 98 نسبت به مهر و آبان سال 97 پرداخت.

 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 22:46- 1399/1/10
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر علیمحمدی میثم - متخصص جراحی مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر خان محمدی رویا - متخصص فیزیوتراپی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات