۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين | Sunday 29 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/04 : تاریخ مطلب برگزاری جلسه کمیته تحول اداری بیمارستان سینا


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، جلسه کمیته تحول اداری بیمارستان سینا با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس، سوریا بابایی، مدیر پرستاری، مهندس مهرداد سلیمانی، رئیس امور اداری و دیگر اعضا کمیته  در سالن شورای مدیریت بیمارستان برگزار شد.
در این نشست، درخصوص اجرایی شدن انتخاب کارمند نمونه در رده های مختلف کارکنان ( پرستاری، اداری، مالی، پشتیبانی و پاراکلینیک ) بین اعضا بحث و تبادل نظر شد و با توجه به این که انتخاب پرستار نمونه به صورت سالانه انجام می پذیرد درخصوص سایر رده ها مقرر شد پس از مکاتبه با مسئولان واحدهای مرتبط، کارکنان نمونه به مدیر بیمارستان معرفی تا یک نفر انتخاب و جوایزی نیز در نظر گرفته شود.
در ادامه جلسه، درخصوص بحث آموزش کارکنان با حضور سوپروایزر آموزشی بیمارستان بحث و تبادل نظر شد و تهیه تقویم آموزشی و اطلاع رسانی برگزاری کلاس های عمومی به کارکنان در دستور کار قرار گرفت.
همچنین مقرر شد لیست نیازهای آموزشی واحدهای اداری، مالی، پشتیبانی و پاراکلینیک تهیه و به سوپروایزر آموزشی در راستای برگزاری کلاس های مورد نیاز  تحویل شود.
مدیر پرستاری این مرکز نیز در خصوص بحث جانشین پروری بیان داشت این مهم در دفتر پرستاری در حال اجراست و 2 نفر سوپروایزر به عنوان جانشین مدیر پرستاری به مشاور رئیس بیمارستان اعلام خواهد شد تا ابلاغ برای ایشان صادر شود.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 22:33- 1399/1/10
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر اسفندبد محسن - فوق تخصص خون و انکولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر اقصایی فرد زیبا - فوق تخصص نفرولوژي
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات