۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين | Sunday 29 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/11 : تاریخ مطلب برگزاری جلسه تیم رهبری و مدیریت بیمارستان سینا


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، به نقل از لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، جلسه تیم رهبری و مدیریت بیمارستان با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس این مرکز، سوریا بابایی، مدیر پرستاری، زهرا خادمیان، کارشناس هماهنگ کننده ایمنی بیمار، کارشناسان بهبود کیفیت و سرپرستاران بخش های بالینی چهارشنبه 4 دی ماه سال 98 در سالن شورای ریاست بیمارستان برگزار شد.
در این نشست، مهندس مخبر، ضمن قدردانی از همراهی و همدلی سرپرستاران بر اجرای دقیق استانداردهای اعتباربخشی در بیمارستان تاکید کرد و  بیان داشت؛ با انجام توافق های حاصل شده ان شاء الله بر اساس امتیازاتی که در اعتباربخشی بیمارستان کسب شود افرادی که در این حیطه فعالیت داشته اند مورد تشویق و قدردانی کتبی و مالی قرار خواهند گرفت و امیدوارم با امید به خدا و تلاش همکاران در این دوره از بازدید اعتبار بخشی نیتجه عالی را دریافت کنیم.
وی همچنین بر ثبت موارد بالینی و مستندات در پرونده ها و سیستم HIS به خصوص برای بخش های ویژه تاکید و تصریح کرد: خوشبختانه با حمایت های ریاست بیمارستان و خیرین سلامت چندین مکان درمانی در این مرکز آماده افتتاح و ارائه خدمات سلامت است.
در ادامه جلسه خادمیان، به بیان رعایت نکات ضروری در بازدید اعتباربخشی از جمله مستندات مورد نیاز  و موارد قابل اجرا در بخش های بالینی پرداخت. همچنین موارد گزارش شده خطاهای بالینی در ماه های شهریور، مهر و آبان نیز در جلسه ارائه شد. 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 23:04- 1399/1/10
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر حسینی سيدرضا - متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر زهتاب محمدجواد - متخصص جراحی استخوان و مفاصل
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات