۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين | Sunday 29 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/11 : تاریخ مطلب برگزاری جلسه کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایای بیمارستان سینا


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، جلسه کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایای بیمارستان سینا با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس این مرکز، سوریا بابایی، مدیر پرستاری، دکتر مهران ستوده نیا، متخصص طب اورژانس، حمیدرضا ذاکری، مسئول حراست، مهندس مهردادسلیمانی، سرپرست امور اداری و سایر اعضای کمیته چهارشنبه 4 دی ماه سال 98 در سالن شورای ریاست بیمارستان برگزار شد.
در این نشست، شیوا شایسته، دبیر کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایا به بیان گزارش حوادث رخ داده چند ماه اخیر و اقدامات انجام شده، نتایج ارزیابی ایمنی بیمارستان در سه سطح سازه ای، غیر سازه ای و عملکردی در سال 98 به صورت مقایسه ای با سال 97 و سنجه های اعتباربخشی کمیته حوادث و بلایا پرداخت.
بر طبق گزارش مطرح شده، ایمنی در سال 98 در حیطه ایمنی غیرسازه ای و عملکردی افزایش امتیاز و رشد نسبت به سال 97 را نشان می دهد.
وی در ادامه به بررسی سنجه های اعتبار بخشی الف 2-2 و الف 3-2 مدیریت خطر حوادث و بلایا پرداخت و فعالیت های انجام شده در این محور که شامل: شناسایی مکان های خطر آفرین، ایمن سازی سطوح و دیوارها در بخش های جدید بیمارستان، اقدامات امنیتی در خصوص پدافند غیرعامل، نصب فتوسل برای ذخیره انرژی برق بیمارستان ، نصب UPS در مکان ها و دستگاه های حیاتی بیمارستان، مدیریت ایمن انبارش انبارهای بیمارستان، نبود هرگونه موانع در مسیر خروج  اضطراری، نظارت مستمر  فنی و ایمنی بر آسانسورهای فعال بود پرداخت. 
و مقرر شد پیگیری لازم  برای تأییدیه بازرسی چاه های ارت بیمارستان و رفع نواقص فایر باکس های بخش ها انجام و همچنین  پیگیری و مکاتبه با اداره استاندارد برای اخذ گواهینامه آسانسورها نیز در دستور کار قرار گرفت.
در پایان جلسه، مهندس مخبر ضمن قدردانی از تلاش مسئولان واحدها در راستای انجام فعالیت های زیرساختی در بیمارستان بیان داشت؛ با همفکری و همراهی کارکنان باید در رعایت استانداردهای اعتبار بخشی کوشا باشیم.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 23:01- 1399/1/10
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر شریعت محرری رضا- متخصص بیهوشی و مراقبتهای ویژه
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر هنرمند هوشیار - متخصص فارماکوتراپی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات