۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين | Friday 3 April 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/14 : تاریخ مطلب نشست هم اندیشی در خصوص بخش کت لب بیمارستان سینا برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با گروه های درمانی مختلف بخش کت لب، سه شنبه 10 دی ماه سال 98 در دفتر ریاست این مرکز برگزار شد.
در این نشست، دکتر مهدی ابراهیمی، معاون درمان، مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس، دکتر محمد شیرانی، رئیس بخش جراحی مغز و اعصاب، دکتر منصوره تقاء، رئیس بخش داخلی اعصاب، دکتر علی شکوری راد، رئیس بخش رادیولوژی، دکتر عباس سلیمانی، رئیس بخش قلب، دکتر جواد سلیمی، فوق تخصص جراحی عروق حضور داشتند.
دکتر طالب پور با بیان اینکه، آینده نگری برای ارائه خدمات مطلوب درمانی و آموزشی از وظایف ماست گفت: ساختمان جدیدی روبروی ساختمان دکتر زرگر با زحمات مهندس مخبر برای تسهیل رفاه عمومی مراجعه کنندگان ساخته شده است و در این راستا سالن انتظار همراهان اتاق عمل به این فضا انتقال خواهد یافت و خوشبختانه فضای اتاق عمل و کت لب گسترش پیدا خواهد کرد و با افزایش نیروی متخصص در بخش کت لب شاهد گسترش فضا و ارائه خدمات این بخش نیز خواهیم بود در همین راستا برای اداره مطلوب تر این بخش با حضور گروه های مختلف نیازمند تشریک مساعی و همفکری است و برای برنامه ریزی بهتر در انجام امور نوشتن یک آیین نامه برای بخش کت لب موثرثمر خواهد بود.
وی در ادامه افزود: از ایده ها، پیشنهادات و همفکری شما در مدیریت بخش کت لب بسیار استقبال می شود و بزودی شاهد اضافه شدن دستگاه سوم خواهیم بود و در این مسیر نیازمند یک نماینده از سوی بخش کت لب برای پیشبرد مطلوب تر اهداف می باشیم.
دکتر شیرانی با توجه به حضور گروه های درمانی مختلف در کت لب پیشنهاد اداره این بخش به صورت هیئت مدیره و انتخاب یک مدیر از میان این افراد را مطرح کرد و برگزاری جلسات ماهانه برای این هیئت مدیره در راستای ارتقا فعالیت های پژوهشی، درمانی و آموزشی را ضروری دانست.
دکتر تقا ضمن موافقت با موارد مطرح شده پیشنهاد اختصاص یک روز در هفته به گروه نورلوژی را بیان داشت و بر تسریع درمان بیماران استروک تاکید کرد.
دکتر شکوری راد نیز با توجه به حضور گروه های مختلف در کت لب بر کار گروهی تاکید کرد و بیان داشت؛ در بیمارستان سینا این پتانسیل وجود دارد که بخش کت لب تبدیل به یک بخش نمونه و الگو در کشور شود.
دکتر سلیمی نیز بر کمبود نیروهای پرستاری و خدمات اشاره داشت ودکتر سلیمانی هم به بیان تاریخچه کت لب بیمارستان سینا پرداخت.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 14:16- 1399/1/15
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر واعظی تورج - متخصص جراحی فک و صورت
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر حیدر حسین - متخصص جراحی فک و صورت
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات