۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير | Saturday 11 July 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/21 : تاریخ مطلب اعلام سهمیه تسهیلات اقامتی دانشگاه در بهار 98

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، به نقل از یحیی فارسی مسئول رفاهی این مرکز، به اطلاع می‌رساند؛ تاریخ سهمیه‌های اقامتی ویژه همکاران محترم دانشگاه در نوروز و بهار 1398 طبق جداول پیوست، در "سامانه رفاهی دانشگاه" به آدرسhttp://refahi.tums.ac.ir   بارگذاری شده‌‌است. شایان ذکر است به دلیل شروع ماه مبارک رمضان تاریخ‌ها تا اردیبهشت ماه 1398 می‌باشد.
همکاران محترم به منظور رزرو و شرکت در قرعه کشی مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد و رامسر، هتل بوستان سرعین و هتل آپارتمان جهان نمای شیراز، به سامانه فوق، بخش "رزرو اماکن اقامتی- منوی اقدامات رزرو "مراجعه نمایند. در راستای برقراری عدالت در بهره‌مندی کلیه همکاران از اماکن اقامتی دانشگاه و به دلیل محدودیت‌های موجود، آن دسته از همکاران محترمی که طی یک‌سال گذشته از هر واحد اقامتی استفاده نموده ‌باشند قادر به رزرو تنها آن واحد اقامتی نمی‌باشند و می‌توانند واحدهای اقامتی دیگر را که در یک سال گذشته استفاده ننموده‌اند انتخاب نمایند.
رزرو و انتخاب سهمیه‌ها در سامانه از تاریخ شنبه97/11/13 آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا پنج‌شنبه 97/11/25 می‌باشد. قرعه‌کشی نیز در تاریخ شنبه 97/11/27 انجام و نتایج از طریق سامانه و از طریق سایت مذکور و ارسال پیامک به برندگان اعلام می‌شود.
سامانه از 20 روز قبل از تاریخ شروع سهمیه برای برندگان قرعه‌کشی فعّال خواهد‌‌ شد و در صورت عدم ثبت‌نام قطعی تا 10 روز قبل از زمان سفر، سامانه برای آن فرد بسته می‌شود. عدم مراجعه برندگان قرعه‌کشی در زمان تعیین‌شده به منزله انصراف تلقی خواهد ‌شد و سهمیه مذکور مجدداً از طریق قرعه‌کشی به سایر افرادی که متقاضی خواهند بود، اختصاص خواهد‌یافت.
شایان ذکر است عضویت در "سامانه رفاهی دانشگاه" جهت رزرو و ثبت نام اماکن اقامتی الزامی است و راهنمای عضویت در سامانه مذکور و شرکت در قرعه کشی نیز در سایت بارگذاری شده‌‌است. بدیهی است ارائه خدمات رفاهی به افرادی که از طریق این سامانه اقدام نکنند، مقدور نمی‌باشد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 06:48- 1399/4/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر ستوده نیا مهران - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر گیتی نورد فاطمه - متخصص جراحي كليه و مجاري ادراري
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات