۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/21 : تاریخ مطلب تسهیلات رفاهی و اقامتی نوروز و بهار 98 دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، به نقل از یحیی فارسی، مسئول رفاهی این مرکز؛ به اطلاع می‌رساند، تاریخ سهمیه‌های مجتمع‌های اقامتی دانشگاه تهران در کیش، اصفهان، همدان و فرح‌آباد ساری و تاریخ سهمیه‌های مجتمع اقامتی صندوق رفاه در خزرآباد ساری (سوئیت‌های ارکیده) ویژه همکاران محترم دانشگاه در نوروز و بهار 1398 ، در "سامانه رفاهی دانشگاه" به آدرسhttp://refahi.tums.ac.ir   بارگذاری شده‌‌است.
همکاران محترم به منظور رزرو و شرکت در قرعه‌کشی این اماکن اقامتی، به سامانه فوق، بخش "رزرو اماکن اقامتی- منوی اقدامات رزرو "مراجعه نمایند. در راستای برقراری عدالت در بهره‌مندی کلیه همکاران از اماکن اقامتی دانشگاه و به دلیل محدودیت‌های موجود، آن‌دسته از همکاران محترمی که طی یک‌سال گذشته از هر واحد اقامتی استفاده نموده ‌باشند قادر به رزرو تنها آن واحد اقامتی نمی‌باشند و می‌توانند واحدهای اقامتی دیگر را که در یک سال گذشته استفاده ننموده‌اند انتخاب نمایند. همچنین با توجه به اینکه در هر فصل همکاران محترم می‌توانند تنها از یک محل اقامتی استفاده نمایند لذا افرادی که در قرعه‌‌کشی اماکن اقامتی دانشگاه در مشهد، رامسر، سرعین و یا شیراز برنده شده‌اند قادر به رزرو و شرکت در قرعه‌کشی نمی‌باشند.
رزرو و انتخاب سهمیه‌ها در سامانه از تاریخ شنبه97/12/4 آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا شنبه 97/12/11 می‌باشد. قرعه‌کشی نیز در تاریخ یکشنبه 97/12/12 انجام و نتایج از طریق سامانه و از طریق سایت مذکور و ارسال پیامک به برندگان اعلام می‌شود.
سامانه از 20 روز قبل از تاریخ شروع سهمیه برای برندگان قرعه‌کشی فعّال خواهد‌‌ شد و در صورت عدم ثبت‌نام قطعی تا 10 روز قبل از زمان سفر، سامانه برای آن فرد بسته می‌شود. عدم مراجعه برندگان قرعه‌کشی در زمان تعیین‌شده به منزله انصراف تلقی خواهد ‌شد و سهمیه مذکور مجدداً از طریق قرعه‌کشی به سایر افرادی که متقاضی خواهند بود، اختصاص خواهد‌یافت.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 08:38- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر وثیق مهتاب - متخصص جراحی عمومی فلوشیپ جراحی پستان
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر رضایی فر آتیه- متخصص قلب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات