۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير | Saturday 11 July 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/21 : تاریخ مطلب اعلام سهیمه تسهیلات اقامتی دانشگاه در تابستان 98

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از یحیی فارسی، مسئول رفاهی این مرکز،  به اطلاع می‌رساند تاریخ سهمیه‌های اقامتی ویژه همکاران محترم دانشگاه در تابستان 1398 در "سامانه رفاهی دانشگاه" به آدرسhttp://refahi.tums.ac.ir   بارگذاری شده‌‌است.

   همکاران محترم به منظور رزرو و شرکت در قرعه‌کشی مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد و رامسر، هتل بوستان سرعین و جهان نمای شیراز، اماکن اقامتی دانشگاه تهران در اصفهان، همدان، کیش و فرح‌آباد ساری و مجتمع اقامتی خزرآباد ساری صندوق رفاه به سامانه فوق، بخش "رزرو اماکن اقامتی- منوی اقدامات رزرو "مراجعه نمایند. در راستای برقراری عدالت در بهره‌مندی کلیه همکاران از اماکن اقامتی دانشگاه و به دلیل محدودیت‌های موجود، آن دسته از همکاران محترمی که طی یک‌سال گذشته از هر واحد اقامتی استفاده نموده ‌باشند، قادر به رزرو آن واحد اقامتی نمی‌باشند و می‌توانند واحدهای اقامتی دیگر را که در یک سال گذشته استفاده ننموده‌اند انتخاب نمایند.

   رزرو و انتخاب سهمیه‌ها در سامانه از تاریخ چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه سال 98 آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا شنبه 28 اردیبهشت ماه می‌باشد. قرعه‌کشی نیز در تاریخ یک‌شنبه 29 اردیبهشت انجام و نتایج از طریق سامانه و سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه و ارسال پیامک و همچنین اعلام در کانال رفاه و تعاون کارکنان دانشگاه اعلام خواهد شد.

   سامانه از 20 روز قبل از تاریخ شروع سهمیه برای برندگان قرعه‌کشی فعّال خواهد‌‌ شد و در صورت عدم ثبت‌نام قطعی تا 10 روز قبل از زمان سفر، سامانه برای آن فرد بسته می‌شود. عدم مراجعه برندگان قرعه‌کشی در زمان تعیین‌شده به منزله انصراف تلقی خواهد ‌شد.

   شایان ذکر است سهمیه‌های آزاد به صورت روزانه از طریق کانال‌های ارتباطی اداره رفاه و تعاون کارکنان دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 06:17- 1399/4/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر گرانپایه لعبت - متخصص جراحی عمومی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر عظیمی اميررضا - متخصص مغز و اعصاب و فلوشیپ MS
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات