۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/21 : تاریخ مطلب آخرين مهلت رزرو اينترنتي و تاريخ قرعه كشي تسهيلات مرابحه 200 و 300 ميليون ريالي دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه به اطلاع می رساند ، به اطلاع می‌رساند سهمیه تسهیلات مرابحه بانک ملت به دلیل حجم بالای تقاضای همکاران جهت شرکت در قرعه‌کشی تسهیلات فوق، مهلت رزرو تا چهارشنبه 30 مرداد ماه تمدید شد. قرعه‌کشی در تاریخ یکشنبه 3 شهریورماه انجام خواهد شد. نتایج قرعه‌کشی از طریق سامانه رفاهی و ارسال پیامک به برندگان و افراد ذخیره اطلاع‌رسانی خواهد شد.
برندگان از تاریخ اعلام قرعه‌کشی لغایت 17 شهریور‌ماه جهت تشکیل پرونده وام خود فرصت دارند. عدم ارسال پرونده‌های تکمیل شده به بانک تا تاریخ اعلام شده به منزله انصراف می‌باشد.
در خصوص افرادی که به عنوان ذخیره از طریق سیستم انتخاب شده‌اند، نیز در تاریخ دوشنبه 25 شهریور‌ماه با توجه به تعداد افرادی که طبق این بخشنامه بدلیل عدم تشکیل پرونده در موعد مقرر جزو انصرافی‌ها محسوب شده‌اند، قرعه‌کشی برای سهمیه‌های انصرافی انجام و نتایج از طریق سامانه و ارسال پیامک به این افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد. سایر مکاتبات و مراحل دریافت وام در این مرحله نیز مانند برندگان اصلی می‌باشد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 08:14- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر حاجبی رضا - متخصص جراحی عمومی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر وهبی زاد فهیمه - متخصص مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات