۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/21 : تاریخ مطلب اعلام سهمیه اقامتی پاییز سال 98دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از یحیی فارسی، مسئول رفاهی این مرکز،  به اطلاع می‌رساند تاریخ سهمیه‌های اقامتی ویژه همکاران محترم دانشگاه در پاییز 1398 طبق جداول پیوست، در "سامانه رفاهی دانشگاه" به آدرسhttp://refahi.tums.ac.ir   بارگذاری شده‌‌است. 

همکاران محترم به منظور رزرو و شرکت در قرعه‌کشی مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد و رامسر، هتل بوستان سرعین و جهان نمای شیراز، اماکن اقامتی دانشگاه تهران در اصفهان، همدان، کیش و فرح‌آباد ساری و مجتمع اقامتی خزرآباد ساری صندوق رفاه به سامانه فوق، بخش "رزرو اماکن اقامتی- منوی اقدامات رزرو "مراجعه نمایند. در راستای برقراری عدالت در بهره‌مندی کلیه همکاران از اماکن اقامتی دانشگاه و به دلیل محدودیت‌های موجود، آن دسته از همکاران محترمی که طی یک‌سال گذشته از هر واحد اقامتی استفاده نموده ‌باشند، قادر به رزرو آن واحد اقامتی نمی‌باشند و می‌توانند واحدهای اقامتی دیگر را که در یک سال گذشته استفاده ننموده‌اند انتخاب نمایند. 

رزرو و انتخاب سهمیه‌ها در سامانه از تاریخ یک‌شنبه 98/06/10 آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا شنبه 98/06/23 می‌باشد. قرعه‌کشی نیز در تاریخ یک‌شنبه 98/06/24 انجام و نتایج از طریق سامانه و سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه و ارسال پیامک و همچنین اعلام در کانال رفاه و تعاون کارکنان دانشگاه اعلام خواهد شد. 

سامانه از 20 روز قبل از تاریخ شروع سهمیه برای برندگان قرعه‌کشی فعّال خواهد‌‌ شد و در صورت عدم ثبت‌نام قطعی تا 10 روز قبل از زمان سفر، سامانه برای آن فرد بسته می‌شود. عدم مراجعه برندگان قرعه‌کشی در زمان تعیین‌شده به منزله انصراف تلقی خواهد ‌شد.

شایان ذکر است سهمیه‌های آزاد به صورت روزانه از طریق کانال‌های ارتباطی اداره رفاه و تعاون کارکنان دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 08:00- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر بخت آور خديجه - متخصص رادیولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر افتخار جوادی آرزو - متخصص پاتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات