۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/21 : تاریخ مطلب دستورالعمل معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه در خصوص استفاده از اماکن اقامتی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه در خصوص استفاده از اماکن اقامتی به اطلاع می رساند؛    به منظور مدیریت بهینه اماکن اقامتی دانشگاه و بهره‌مندی حداکثری همکاران محترم دانشگاه از این امکانات، بخشی از دستورالعمل و مقررات استفاده از اماکن اقامتی دانشگاه به شرح ذیل اعلام می‌شود. شایان ذکر است سایر قوانین و مقررات واحدهای اقامتی دانشگاه و تغییرات احتمالی آن در سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه به آدرس http://refahi.tums.ac.ir   اطلاع‌رسانی می‌شود و پرسنل محترم موظف به رعایت آن می‌باشند.
1)    در راستای توسعه و تکمیل سامانه جامع رفاهی دانشگاه و اصلاح برخی فرایندها در سامانه اقامتی، این امکان بوجود آمده، همکارانی که واریز وجه انجام داده و فرم معرفی‌نامه دریافت نموده‌اند نیز در صورت تمایل ‌بتوانند حداکثر تا 24 ساعت قبل از تاریخ شروع سهمیه، با رعایت سقف تعداد نفرات هر مکان اقامتی، اقدام به اضافه نمودن همراه و واریز مابه‌التفاوت هزینه از طریق سامانه نمایند.
2)    پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام و واریز وجه، در صورتی که به هر دلیلی، فرد برنده شده در قرعه‌کشی و یا سهمیه آزاد، اعلام انصراف نموده و یا تعداد افراد ثبت شده را کم نماید، وجه واریزی‌ مسترد نخواهد ‌شد.
3)    هنگام مراجعه به اماکن اقامتی دانشگاه، حضور پرسنل ثبت نام کننده به همراه معرفی‌نامه دریافتی از سامانه اقامتی و ارائه کارت شناسایی معتبر پرسنل و کلیه همراهان الزامی می‌باشد. همچنین طبق اسامی درج شده در فرم معرفی‌نامه سامانه، پذیرش پرسنل و همراهان انجام می‌پذیرد و افرادی که اسامی ایشان در فرم معرفی‌نامه نباشد به هیچ عنوان پذیرش نخواهند شد. همچنین مراکز اقامتی از پذیرش همراهان بدون حضور پرسنل اصلی ثبت نام کننده معذور می‌باشند.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 10:14- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر مولایی حجت، متخصص جراحی پلاستیک
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر نجم الدین فرهاد
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات