۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/21 : تاریخ مطلب ارائه تسهيلات قرض الحسنه 100 ميليون ريالي بانك قرض الحسنه مهر ايران و رسالت در مرحله دوم سال 1398

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از بخشنامه معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه به اطلاع می رساند؛  در راستای گسترش ارائه تسهیلات بانکی به پرسنل محترم دانشگاه، بخش وام سامانه جامع رفاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران، طراحی و پیاده‌سازی شد و در آینده تمامی تسهیلات بانکی تنها از طریق سامانه مذکور ارائه خواهد‌شد. لذا کلیه کارکنان از تاریخ یکشنبه 12 آبان ماه با مراجعه به سامانه مذکور به آدرس http://bpms.tums.ac.ir/refahi  ضمن مشاهده سوابق وام‌های خود که از بانک‌ها دریافت نموده‌اند و در سامانه بارگزاری شده است، نسبت به بررسی، تکمیل و تایید آن اقدام نمایند و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت، از طریق صفحه طراحی شده در این سامانه درخواست خود را جهت رسیدگی ارسال نمایند تا از طریق کارشناسان مربوطه با هماهنگی بانک‌های عامل، مورد بررسی  قرار گیرد و نتیجه از طریق پیامک و از طریق منوی سوابق وام‌ها به همکاران اطلاع رسانی شود.
شایان ذکر است هم‌زمان با مراجعه همکاران به سامانه، ثبت‌نام سهميه تسهیلات قرض‌الحسنه 100 میلیون ریالی بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک قرض الحسنه رسالت در مرحله دوم سال 1398 امکان‌پذیر می‌باشد و به شیوه امتیاز‌دهی قرعه‌کشی خواهد شد.
مقتضی است متقاضیان آن واحد، پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعطای این تسهیلات و با در نظر گرفتن خالص حقوق دریافتی که در سایت اداره رفاه و تعاون اطلاع‌رسانی شده است، در صورتی که واجد شرایط دریافت این تسهیلات می‌باشند، با مراجعه به سامانه وام و از طریق منوی "اقدامات رزرو وام" جهت شرکت در قرعه‌کشی اقدام نمایند.
سامانه جهت رزرو از تاریخ یکشنبه 12 آبان‌ماه در دسترس خواهد بود و قرعه‌کشی در تاریخ یک‌شنبه 26 آبان‌ماه انجام می‌شود. نتایج از طریق سامانه و ارسال پیامک به برندگان اعلام خواهد‌شد. برندگان قرعه‌کشی جهت تشکیل پرونده می‌بایست به نمایندگان رفاهی واحد محل خدمت خود مراجعه نمایند.
سایر اطلاعات تکمیلی در سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه به نشاني: http://refahi.tums.ac.ir قابل مشاهده و دریافت می‌‌باشد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 10:07- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر نجفی اتابك - متخصص بیهوشی و مراقبتهای ویژه
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر حسن زاده آرمان - متخصص پزشکی هسته ای
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات