۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير | Saturday 11 July 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/21 : تاریخ مطلب اعلام سهمیه اقامتی و تفریحی زمستان سال 98 دانشگاه ویژه کارکنان

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از یحیی فارسی؛ مسئول رفاهی این مرکز، به اطلاع می‌رساند تاریخ سهمیه‌های اقامتی ویژه همکاران دانشگاه در زمستان 1398، در "سامانه رفاهی دانشگاه" به آدرسhttp://refahi.tums.ac.ir   بارگذاری شده‌‌است. 

همکاران محترم به منظور رزرو و شرکت در قرعه‌کشی مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد و رامسر، یزد، کرمان، هتل بوستان سرعین و جهان نمای شیراز و همچنین اماکن اقامتی دانشگاه تهران در اصفهان، همدان، کیش و فرح‌آباد ساری به سامانه فوق، بخش "رزرو اماکن اقامتی- منوی اقدامات رزرو "مراجعه نمایند.
 رزرو و انتخاب سهمیه‌ها در سامانه از تاریخ دوشنبه 98/09/11 آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا دوشنبه 98/09/18 می‌باشد. قرعه‌کشی نیز در تاریخ سه‌شنبه 98/09/19 انجام و نتایج از طریق سامانه و سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه و ارسال پیامک و همچنین اعلام در کانال رفاه و تعاون کارکنان دانشگاه اعلام خواهد شد.
در راستای برقراری عدالت در بهره‌مندی کلیه همکاران از اماکن اقامتی دانشگاه، همکاران محترم می‌بایست واحدهای اقامتی را که در یک سال گذشته استفاده ننموده‌اند را انتخاب نمایند.
 سامانه از 20 روز قبل از تاریخ شروع سهمیه برای برندگان قرعه‌کشی فعّال خواهد‌‌ شد و در صورت عدم ثبت‌نام قطعی تا 10 روز قبل از زمان سفر، سامانه برای آن فرد بسته می‌شود. عدم مراجعه برندگان قرعه‌کشی در زمان تعیین‌شده به منزله انصراف تلقی خواهد ‌شد و به صورت سهمیه‌های آزاد از طریق کانال‌های ارتباطی اداره رفاه و تعاون کارکنان دانشگاه جهت استفاده سایر همکاران اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 07:43- 1399/4/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر حیدریان پيمانه - متخصص داخلي فوق تخصص غدد
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر ابراهیمی مهدی - فوق تخصص غدد
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات