۱۴۰۰ سه شنبه ۴ آبان | Tuesday 26 October 2021  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/21 : تاریخ مطلب مرحله سوم سهميه تسهيلات نقدي مرابحه 200 و 300 ميليون ريالي بانك ملت ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، یحیی فارسی، مسئول رفاهی بیمارستان سینا، ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار،  از  بارگزاری تعداد پانصد سهمیه تسهیلات مرابحه 200 میلیون ریالی و پانصد سهمیه تسهیلات مرابحه 300 میلیون ریالی بانک ملت در مرحله سوم سال 98 در بخش وام سامانه جامع رفاهی دانشگاه خبر داد.
و بیان داشت همکاران متقاضی می توانند با مراجعه به سامانه رفاهی به آدرس http://refahi.tums.ac.ir نسبت به رزرو و شرکت در قرعه‌کشی اقدام نمایند. ضمنا قرعه‌کشی این دوره نیز به شیوه امتیاز‌دهی مبتنی بر سوابق وام های دریافتی در 5سال گذشته انجام خواهد شد. 

همچنین همکاران متقاضی پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعطای این تسهیلات و با در نظر گرفتن خالص حقوق دریافتی که در سایت اداره رفاه و تعاون اطلاع‌رسانی شده است، در صورتی که واجد شرایط دریافت این تسهیلات می‌باشند، با مراجعه به سامانه وام و از طریق منوی "اقدامات رزرو وام" جهت شرکت در قرعه‌کشی اقدام نمایند.
سامانه جهت رزرو از تاریخ سه‌شنبه 10 دی ماه تا روز جمعه 20 دی‌ ماه در دسترس خواهد بود و قرعه‌کشی در تاریخ یکشنبه 22 دی‌ماه انجام و نتایج از طریق سامانه و ارسال پیامک به برندگان اعلام خواهد‌شد.
و برندگان قرعه‌کشی نیز می توانند جهت تشکیل پرونده به واحد امور رفاهی بیمارستان داخلی ( 1270)مراجعه نمایند. شایان ذکر است اطلاعات تکمیلی در سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه به نشاني: http://refahi.tums.ac.ir قابل مشاهده و دریافت می‌‌باشد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 10:01- 1400/8/4
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر سلیم زاده احمد- متخصص داخلي، فوق تخصص روماتولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر گرانپایه لعبت - متخصص جراحی عمومی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات