۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور | Sunday 20 September 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/24 : تاریخ مطلب نشست اعتباربخشی ویژه دستیاران بیمارستان سینا برگزار شد


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست هم اندیشی در خصوص شاخص های اعتبار بخشی ویژه دستیاران بیمارستان سینا با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس این مرکز، دکتر محمدرضا خاجوی، سرپرست مدیریت، دکتر شاهرخ کربلایی صالح، معاون آموزشی و سوریا بابایی، مدیر دفتر پرستاری بیمارستان، یکشنبه 22 دی ماه سال 98 در تالار امام حسین (ع) این مرکز برگزار شد.
در ابتدای نشست مهندس مخبر با اشاره به پیش رو بودن بازدید اعتبار بخشی ضمن تشکر از حضور دستیاران بیان داشت: هدف از برگزاری این نشست، آشنایی با شاخص های اعتبار بخشی است تا ان شاء الله بتوانیم با رعایت آنها، سطح این مرکز را ارتقا بخشیم.
در ادامه زهرا خادمیان؛ کارشناس بهبود کیفیت بیمارستان گفت: اعتبار بخشی امسال به صورت عملکردی بررسی می شود و تمام نکات درمانی به صورت میدانی مورد نقد قرار خواهد گرفت که در این خصوص آشنایی با شاخص های مورد نظر بسیار ضروری است. وی در ادامه به بیان شاخص های حیطه درمان پرداخت.
شیوا شایسته، دبیر کمیته مدیریت خطر و بلایای بیمارستان نکات مهم شاخص های مدیریت خطر را عنوان و تصریح کرد: به خاطر سپاری کدهای اختصاصی بحران از نکات بسیار ضروری است. وی در ادامه کد بحران بیمارستان را 44 ، کد انتظامات را 33 و کد آتش سوزی را 125 عنوان و همچنین محل تجمع ایمن بیمارستان را پارکینیگ این مرکز اعلام کرد و بیان داشت: تابلوی آن در پارکینیگ بیمارستان نصب شده و در صورتی که نیاز به تخلیه بیمارستان باشد به این مکان مراجعه خواهد شد. شایسته در انتها به آموزش کار با کپسول های اطفا حریق و نحوه پناه گیری در زمان وقوع زلزله پرداخت.
لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، به معرفی کمیته های اعتباربخشی بیمارستان پرداخت و گفت: در مجموع بیمارستان سینا از 11 کمیته اعتبار بخشی برخوردار است البته در بیمارستان کمیته های داخلی نیز وجود دارد که به صورت ماهانه تشکیل جلسه می دهند.

گالری عکس
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 03:13- 1399/6/30
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر نیکوبخت محمدرضا - متخصص جراحي كليه و مجاري ادراري
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر کربلائی صالح شاهرخ - فوق تخصص قلب و عروق
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات