۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين | Sunday 29 March 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/10/30 : تاریخ مطلب برگزاری جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار بیمارستان سینا


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار بیمارستان با حضور  مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس، سوریا بابایی، مدیر پرستاری، سمیه سادات موسوی، کارشناس مسئول بهداشت محیط ، سمیرا مرادی، کارشناس بهداشت حرفه ای و سایر اعضا کمیته دوشنبه 23 دی ماه سال 98 در سالن شورای مدیریت بیمارستان برگزار شد.
در این نشست، ابتدا اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت محیط توسط موسوی در جلسه ارائه و سپس نواقص در خصوص سنجه های اعتباربخشی در حوزه بهداشت محیط مطرح شد. درخصوص الزام تعهد پیمانکاران به تأمین وسایل حفاظت فردی مقرر شد به صورت مکتوب به مشاور ریاست بیمارستان ارسال تا به پیمانکاران اعلام شود و درخصوص بحث طب کار نیز مطرح شد؛ مکاتبات لازم با دانشگاه برای معرفی یک پزشک به بیمارستان انجام شده است. 
در ادامه جلسه ؛ نتایج اندازه گیری و بررسی و تحلیل عوامل زیان آور شیمیایی، بیولوژیکی، فیزیکی، سنجش تهویه، سنجش روشنایی، سنجش میدان مغناطیسی و ارتعاشی، در همه بخش ها ارائه شد که تقریباً اکثر بخش ها و واحدها در حد مطلوب برآورد و در مورد تعدادی از بخش ها که در حد مطلوب و استاندارد نیستند پیگیری توسط واحد تأسیسات و امور عمرانی در دستور کار قرار گرفت. 


 
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 03:51- 1399/1/10
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر ستوده نیا مهران - متخصص طب اورژانس
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر صحراییان محمدعلی - متخصص مغز و اعصاب، فلوشيپ MS
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات