۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين | Friday 3 April 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/11/13 : تاریخ مطلب نشست هم اندیشی مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران با مسئولان بیمارستان سینا

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست هم اندیشی دکتر سینا مرعشی، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران و هیئت همراه با مسئولان بیمارستان سینا، سه شنبه 8 بهمن ماه سال 98 در سالن شورای ریاست این مرکز برگزار شد.
در این نشست دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا، دکتر سیده هاله اشرف، معاون پژوهشی این مرکز، مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس و مهندس مهرداد سلیمانی، مسئول فناوری اطلاعات بیمارستان حضور داشتند.
در این جلسه به بررسی نرم افزار سپاس و لزوم ثبت کامل پرونده بیماران در سیستم HIS پرداخته و تصریح شد بر اساس دستور العمل معاونت درمان دانشگاه تمام پرداختی های بیمارستان ها بر اساس ثبت پرونده ها در سامانه سپاس خواهد بود و لازم است تا روز بیستم هر ماه پرونده های ماه گذشته رفع نقص و در سیستم ثبت شود همچنین پرداختی بیمه ها نیز از طریق سیستم پرونده الکترونیک انجام می پذیرد.
همچنین در این جلسه عنوان شد در راستای تکریم ارباب رجوع و ارتقای سیستم نوبت دهی از ابتدای اسفند ماه سال 98 سیستم جدید نوبت دهی درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا راه اندازی و به مرحله اجرا می رسد و در ادامه جلسه مسئولان بیمارستان سینا، آمادگی بخش ارتوپدی این مرکز برای پایلوت شدن در زمینه IMED را اعلام کردند.
و در پایان جلسه، دکتر مرعشی، وضعیت بیمارستان سینا را مطلوب ارزیابی کرد.  دکتر طالب پور نیز بیان داشت؛ پیگیری مسائل آموزشی و پژوهشی و افزایش زیرساخت های IT به مفهوم علمی تر شدن بیمارستان است و از دکتر مرعشی و تیم همراه وی به سبب حمایتهایشان در راستای  ارتقای سیستم فناوری اطلاعات بیمارستان سینا قدردانی کرد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 16:06- 1399/1/15
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر ایمانی فرساد - متخصص بیهوشی و مراقبتهای ویژه
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر هنرمند هوشیار - متخصص فارماکوتراپی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات