۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور | Sunday 20 September 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/11/21 : تاریخ مطلب کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایای بیمارستان سینا برگزار شد



 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا ، به نقل از شیوا شایسته دبیر کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایای این مرکز جلسه کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایای بیمارستان، سه شنبه 15 بهمن 98 با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس این مرکز برگزار شد.
در این نشست شایسته، به بررسی مصوبات قبلی پرداخت و سپس  گزارش عملکرد ماهانه این واحد را ارائه کرد. بر اساس این گزارش اهم فعالیت های انجام شده در ماه گذشته شامل: به روز رسانی کپسول های آتش نشانی بیمارستان، تکمیل مستندات اعتبار بخشی، آموزش چهره به چهره آتش نشانی و نحوه پناه گیری در زلزله در واحدهای تغذیه، اتاق عمل های جنرال و اورژانس، کت لب، آزمایشگاه و پاتولوژی، رادیولوژی، لندری، استرلیزاسیون، درمانگاه الکتیو، نگهبانی و پرستاری، آموزش کارکنان جدید، آموزش کار با فایر باکس ها برای کارکنان بخش ها، تکمیل و به روزرسانی لیست بحران توسط واحد ها، هماهنگی برای تهیه شن و نمک، توزیع در جایگاه های ویژه، و پاکسازی معابر و پشت بام ها، تجهیز فایر باکس ها،  انجام مانور پناه گیری در زلزله در بخش های بستری و پاراکلینیک ها،  رنگ کپسول های اکسیژن، تهیه و تکمیل تابلو های خروج اضطراری برای  واحد های تازه تاسیس ، تهیه کلاهک برای کپسول های طبی بود.
و در انتهای جلسه مقرر شد چسب و سایبان پلی کربنات در قسمت رمپ رادیولوژی اورژانس برای جلوگیری از لیز خوردن کارکنان و بیماران نصب شود. همچنین پیگیری مکاتبه با شرکت برای نصب سیستم اعلان حریق در مکان هایی که اعلان حریق وجود ندارد انجام و مانور دورمیزی مدیریت حوادث و بلایا با سناریوی " هجوم بالای بیمار به بیمارستان " برگزار شود.




نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 02:33- 1399/6/30
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر بخت آور خديجه - متخصص رادیولوژی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر حیدر حسین - متخصص جراحی فک و صورت
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات