۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد | Tuesday 11 August 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/11/24 : تاریخ مطلب دکتر سید کیومرث حاجی نوری از همکاران بازنشسته بیمارستان سینا دار فانی را وداع گفت


 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، با کمال تاسف و تاثر به اطلاع می رساند، دکتر سید کیومرث حاجی نوری، مسئول فنی پیشین بیمارستان سینا، پس از پشت سر گذاشتن یک دوره سخت بیماری ، جان را به جان آفرین تسلیم کرد و آسمانی شد.
وی قریب به دو دهه در آزمایشگاه بیمارستان سینا به عنوان سوپروایزر حضور داشت و منشا خدمات فراوانی در آزمایشگاه این مرکز شد.
و علاوه بر خدمت در آزمایشگاه و بیمارستان سینا ، از ابتدای دهه  80 در اداره امور آزمایشگاه های دانشگاه علوم پزشکی تهران ، به عنوان مدیر کل اداره امور آزمایشگاه ها مشغول به خدمت بود و حدود دو دهه در این سمت به انجام وظایف خطیری پرداخت و از آن جمله سازمان دهی و نظارت  صدها آزمایشگاه دولتی و خصوصی که زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران بودند و مهمتر از آن  امر اعتبار بخشی آنها از کارهای با ارزشی بود که در دوره مسئولیت به ثمر رساند.
در اواخر سال 1397 مرحوم شادروان دکتر حاجی نوری به افتخار بازنشستگی نایل آمد و این دوره مصادف بود با یک دوره پررنج بیماری که وی از مدتی قبل با آن دست به گریبان بود.
در نهایت در 14 بهمن ماه سال 98 در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امیراعلم دار فانی را وداع گفت. و پیکر مطهرش در زادگاهش، کلاردشت به خاک سپرده شد.
روابط عمومی بیمارستان سینا مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحوم و همکاران آزمایشگاه تسلیت عرض می نماید.
به همین مناسبت مراسم یادبود آن مرحوم یکشنبه 27 بهمن ماه سال 98 در مسجد شهرک غرب واقع در ابتدای خیابان فرحزادی برگزار می شود.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 14:48- 1399/5/21
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر ناصر مقدسی عبدالرضا - متخصص مغز و اعصاب
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر صحراییان محمدعلی - متخصص مغز و اعصاب، فلوشيپ MS
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات