۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير | Friday 3 July 2020  English         Arabic
بیمارستان سینا
بیمارســتان تخصصی و فوق تخصصی سینــا
1398/11/29 : تاریخ مطلب اهدای عضو کودک 18 ماهه در بیمارستان سینا


 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ تازه داشت راه می افتد و اولین قدم هایش را برمی داشت، بلند شدن ها و زمین خوردن هایش دل از آدم می برد وقتی که به خنده می افتاد می خواستی محکم در آغوشش کشی و بوسه بارانش کنی، پاهای کوچکش در جستجو و کنجکاوی امان از او ربود بود و به هرکجا سرک می کشید انگار دنیا زیر پاهای کوچکش دوام آوردنی نبود آری اصلا دوام آوردنی نبود تازه وارد 18 ماهگی شده بود اما چقدر زود بال و پر گشود و بر اثر مسمومیت دچار مرگ مغزی شد اصلا باور پذیر نبود که دیگر صدای خندها و گریه هایش را نخواهی شنید تازه شیرین شده بود اما این شیرینی چه زود کام خانواده کریمی را تلخ کرد.
حال خانواده کریمی خود را برای یک تصمیم سخت آماده می کردند، بخشش زندگی به کودکی دیگر، آری تصمیم سختی بود اما ایثار این خانواده باعث شد صدای خنده های کوروش کوچک عزیزشان دوباره در جسم کودکی نیازمند به پیوند عضو تجلی یابد.
کوروش کریمی کودک 18 ماهه ماهدشتی جمعه 18 بهمن ماه سال 98 با اهدای کبد در بیمارستان سینا، زندگی کودک دیگری را نجات داد. یادش در خاطره ها تا همیشه جاویدان باد.
بیمارستان سینا ضمن قدردانی از خانواده ایثارگر کریمی، درگذشت کودک دلبندشان را به آنان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن نوگل تازه سفر کرده علودرجات الهی را مسئلت دارد.
نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 20:10- 1399/4/13
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
معرفی اساتید و پزشکان
دکتر آریا پانته آ- متخصص روانپزشکی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
دکتر عسکری ساحل - متخصص داخلی
جهت مشاهده CV کلیک نمائید
کاربــران

کد ملی :

رمز عبور :

تبلیغات